Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hülyét csinálnék magamból ha...

Hülyét csinálnék magamból ha újra bejelölném a lányt?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel régen jóban voltam,de letöröltem az ismeröseim közül (meg volt rá az oka), és szeretném újra belejelölni. Maximum barátságot akarok tőle, többre nem futja. Nem nézne hülyének ha megint bejelölném? F
2017. márc. 21. 13:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Jelöld.
2017. márc. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs értelme. Amikor letörölted a lányt az ismerőseid közül, akkor úgyszólván véget vetettél a barátságotoknak. Ha nyomós okod volt rá, hogy ezt tedd, akkor felesleges újból felvenned vele a kapcsolatot. Vége. Ne keresd újra, mert ugyanaz lehet a kimenetele, akkor pedig rájössz, hogy nem kellett volna foglalkoznod vele. Viszont addigra lehet, csalódnál benne és fájna, amit veled tenne. Így megint okot adna arra, hogy megszakítsd vele a barátságot.
2017. márc. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hülyén éreznéd magad, ha visszautasítaná a jelölést? Ha igen, akkor inkább hagyd.
2017. márc. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Miért törölted le?

Szerintem nyugodtan jelöld be, max. nem jelöl vissza.

Csak ne hitegesd, hogy esetleg akarsz tőle valamit.

2017. márc. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem veszthetsz vele semmit szerintem. Bejelolod aztan max nem jelol vissza. Na bumm. Es akkor mi van? Semmi.
2017. márc. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kedves 4.válaszoló,azért,mert elkezdtem valamit érezni iránta, és nem akartam nála leégni..Nem szeretem az érzéseimet kimutatni, így a legjobb ötlet az volt hogy letörlöm, azt felé se nézek.
2017. márc. 22. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!