Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Palvin Barbi, valódi facebook...

Palvin Barbi, valódi facebook profilját eltudnátok linkelni?

Figyelt kérdés
2017. márc. 22. 12:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Mi az az ellinkelés?
2017. márc. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
akkor úgy mondom , hogy ide elküldeni
2017. márc. 22. 13:06
 3/10 Alain Delon ***** válasza:
A weboldala erre a profilra vezet: [link] .
2017. márc. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ez csak egy rajongói oldal
2017. márc. 22. 13:50
 5/10 Alain Delon ***** válasza:
Ez a hivatalos weboldal: [link] . Az ottani "F" betű arra a Face profilra vezet, gondolom, azért, mert az a hivatalos Barbi oldal. Találtam még két oldalt az ő nevével, de mind a kettő angol nyelvű. Gondolom, azok a promós oldalai.
2017. márc. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Amit Alain irt, az egy rajongoi oldal. Le van irva az oldal leirasaban. A hivatalos weboldala a palvinbarbara.com, de nem kezeli senki mar.

De a kerdezo szerintem a szemelyes FB-t keresi, ami kb barmelyik lehet az 1000 -bol, ezt nem tudjuk leszurni hogy melyik o,De ha esetleg megtalalod, ugysem fog random embereket visszaigazolni. Instagramon és Twitteren viszont nyomon tudod kovetni a munkassagat.

2017. márc. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Az utolsónak üzenem , hogy igen a személyes fb oldalát keresem , pontosabban szerintem megtaláltam állnéven , de kíváncsi voltam hogy mások vajon ismerik-e azt
2017. márc. 22. 21:23
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen, álnéven fent van.
2017. ápr. 1. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Mire kell az neked? Nyilván azért van fent álnéven mert olyanokkal használja csak, akiket ismer.

Egyébként ha van egy kis eszed kb 2 perc alatt megtalálod.

2017. ápr. 20. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha nem ismered személyesen, akkor ne keresd. Ha kisebb valaki lenne, akkor talán még beleférne, de a napokban olyan pörgős napjai lehetnek, hogy még az ügynökségére, családjára is alig lehet ideje, ha nem dolgozol a szakmában, akkor felejtsd el.
2017. máj. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!