Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem ír vissza?

Miért nem ír vissza?

Figyelt kérdés

Többször is előfordult már ezen az oldalon, hogy valakivel beszélgettem, de idővel kezdtünk kifogyni a közös témákból, egyszer pedig már nem írt vissza a másik. Ezt meg is értem, hiszen ellaposodott a beszélgetés.


Viszont volt egy olyan eset is, hogy valakivel nagyon jól elbeszélgettem, hosszú és tartalmas üzeneteket küldtünk egymásnak, ám egyszer már nem írt többet. Ennek mi lehet a magyarázata? Nem lehet, hogy megunta a beszélgetést, mert a legutolsó üzenete is hosszú és tartalmas volt, érződött, hogy nem unja a dolgot.


2017. márc. 22. 22:05
 1/8 anonim ***** válasza:

Mióta nem ír?

Lehet, hogy nagyon sok dolga van, esetleg az internete elment otthon.

2017. márc. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Eléggé sok ideje, úgyhogy nem hiszem, hogy csak ez az ok, de hátha.
2017. márc. 22. 22:12
 3/8 anonim ***** válasza:
Törölték, kizárták.
2017. márc. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, nem egy trollkodós típus.
2017. márc. 22. 22:26
 5/8 anonim ***** válasza:

lehet több levelező partnere van


nekem van olyan, hogy egy este egyszerre csak itt 5-6 emberrel levelezek, mellette facen és/vagy gmailen még 1-2

például nálam van olyan fontossági sorrend, hogy akivel régebb óta megy a levelezés ők az elsők, ha valakinek segítségre van szüksége ők a másodikak és a többiek utána vannak...


lehet hasonlóba futottál bele...fél perces limit meg sajnos eléggé korlátozza a levélküldést :S


24F

2017. márc. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy a fél perces limit a gond, nem percekről vagy órákról, hanem napokról, hetekről van szó.
2017. márc. 22. 22:38
 7/8 anonim ***** válasza:
akkor lehet idővel kimész a fejéből
2017. márc. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nemcsak trollkodásért zárnak ki, én egyszer reklámnak minősülő kommentet ejtettem meg fogyókúra kategóriában és hopp! ugrott a regisztrációm. Figyelmeztetés nélkül.
2017. ápr. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!