Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek ha pl engem...

Szerintetek ha pl engem meghív valaki (barát, haver, ismerős, barátnő) valamire (üdítő, vacsora, mozi stb illik vissza hívni?

Figyelt kérdés
2017. márc. 20. 00:44
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Attól függ :) Ha lány vagy és egy srác ,akkor nincs rá szükség... Legalábbis én kellemetlenül érezném magam , ha egy lány elvinne egy étterembe és ő fizetne a végén :D Ha srác vagy és úgy hiv meg az egyik barátod ,akkor viszont úgy fer , hogy te is meghívod őt :D Nálunk úgy megy , hogy ha valaki meghív engem , akkor mondjuk ha legközelebb megyek a pulthoz ,akkor én is meghívom őt :D Igaz ritkán fordulok meg ilyen helyeken ,de ha megfordulok akkor így szoktuk :D
2017. márc. 20. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, termeszetesen. Nalunk ez ugy megy, hogy eppen kinel van penz vagy kinek van kedve fizetni. Vagy hol nem fogadjak el a bankkartyat stb.
2017. márc. 20. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen, számomra kapcsolatban is így természetes. Akinél van pénz, vagy az aki az ötletgazda az fizet és később meghívjuk a másikat. pl nyáron egyik nap elmentünk strandra a barátom állta, pár napra rá én hívtam el mozizni.


Eleinte nem akart a barátom fizetni hagyni, volt, hogy "kijátszottam", de pár hónap után beadta a derekát és rájött, hogy neki is jól esik egy kis kedveskedés.

2017. márc. 20. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!