Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek ihatok alkoholt a...

Szerintetek ihatok alkoholt a betegségem 5. napján? 21/L

Figyelt kérdés

megfáztam.. Hétfőn kezdődött, láz, orrfolyás. Egy napig feküdtem otthon. Aztán ma ott tartok, hogy már ritkábban fujom az orrom, sűrűbb a váladék, amit elkezdtem felköhögni.

Holnap lesz viszont a barátom szülinapi bulija, amit én szerveztem... egy kocsmában foglaltam asztalt... De nem tudom hogy jó ötlet-e inni így, hogy még nem gyógyultam meg teljesen :(


2017. márc. 23. 14:35
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Hát persze, sose gyógyulsz meg. Miért nem lehet kibirni alkohol nélkül?
2017. márc. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

szerintem ihatsz így is, talán jót is fog tenni a betegségednek


24F

2017. márc. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%

Kiadsam, ugye azt tudod, hogy nagy butaságot mondtál...

Bulizni megy, ott elfogyasztott alkohol nem tesz jót, már csak a mennyiség miatt is.

Amire Te gondolsz az csak egy gyüszünyi mennyiség...

2017. márc. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy pohár bortól, vagy egy pohár valamitől bajod nem lehet, de én többet nem innék, és a töményeket is kerülném.
2017. márc. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#3:

gondoltam betegen nem fog annyit inni...

de ez már az ő dolga, mert betegség+részegség nem a legjobb kombó


mivel ő szervezte így elmehetne felköszönteni a barátját és koccinthat is, de mértékkel...mondjuk alapból nem kéne mértéktelenül inni


24F

2017. márc. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mivel nem 1-2 felest fogsz letolni, ezért ez elég veszélyes, h ráadásul még beteg is vagy. Kimelegszel, levetkőzöl, majd járkálni fogsz hidegről melegre aztán egy jó kis tüdőgyulladást is összeszedhetsz. Ja és ne is mondd, h nem, mert ez ilyen :D

Mondjuk ezt nem tudom megérteni, h h függhet össze a buli az alkohollal. Én is voltam abban az időszakomban, amikor buli,szesz, de akkor is valahol éreztem, h nekem nem smakkol, mert amint kiment az alkohol vagy éreztem, h megy ki, akkor majd elaludtam és a buli közepén (hajnali 1-2 órakor) elég korai. Ráadásul sosem szerettem a másnapos, nyúzott érzést.23 évesen eljutotta arra a szintre, sőt annyi részeges embert láttam, h talán azért is múlt el a vágy, h ha buli akkor alkohol, h nem kell nekem szesz, h jól tudjam magam érezni. Már egy kis felestől is borsódzik a hátam ahogy azt az alkoholt ízt megérzem.

2017. márc. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem túl korrekt dolog elvinni az egész baráti társaságnak bacit. A megfázás sem a hidegtől van, mielőtt írnád. Szerintem bírd ki nagy ivászat nélkül, a te érdeked, nem az enyém. :)
2017. márc. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!