Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért idegesítenek az emberek?

Miért idegesítenek az emberek?

Figyelt kérdés

Az előbb pl lementem a spárba és elkapott az ideg mikor megláttam mennyien vannak.

Az a hülye tolongás meg kerülgetés. Zajongás.

Annyira idegesítő..

Nem voltam ilyen de mostanában egyre jobban felidegesítenek az emberek.Ahogy viselkednek,amiket csinálnak.

Pl beállok a rohadt sorba reggel egyetem előtt a lipótihoz és egy hülye p***csa elém vág és bemegy.

Vagy mikor látják hogy bazinagy csomaggal vagyok buszon ami tele van de senki meg nem kérdezné hogy leülnék-e esetleg.

Én mindig átadom a helyem de annyira felcsesznek már egyes embertípusok.

Mitől van ez nálam??

21/L


2017. márc. 24. 19:22
 1/10 A kérdező kommentje:

Vagy a kedvencem mikor az idős néni befurakszik elém a sorban. Na attól a hajam tépném.Meg amikor a boltban a pakolom fel a cuccost a szalagra és épphogy felfér az enyém de már cüccögnek mögöttem és rápakolják a dolgaimra a sajátjukat..

Miért vannak ilyen suta buta ostoba emberek??

2017. márc. 24. 19:23
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Ismerős én 16-éve élek igy. Én főleg a tömegben kapel az agyvérzés mikkor tolnak, löknek, a nyakadba lihegnek, és morognak, hogy menyek gyorsabban. Míg elötem ott tötyörésznek, meg megálnak, gondolkodni az élet értelmén. És haladni nem lehet, de a mögötted levők tesznek még rá egy lapáttal, hogy teljes legyen a siker
2017. márc. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
12%
Csak tudnám mit vagy ennyire ideges 21 évesen, úgy hogy tudhatnád hogy péntek este minden bolt dugig van vevővel mert jön a hétvége... Ha ezeken így kiakadsz akkor keress fel orvost és írass fel nyugtatót.
2017. márc. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Na igen.. Az is

Meg velem történt egy olyan hogy mentem haza Győrből és a beakartam tenni a bőröndöt a busz csomagtartóba. Erre mondta a sofőr hogy ne rakjam be hozzam fel inkább mert nem jó a zár ott lent.

Felvittem és odaraktam magam mellé de ugye így más nem fért oda.

Elindult a busz. Fullon volt. Felszállt egy nő. Megállt mellettem és azt mondja " leülhetek? " De ilyen flegma képpel meg arrogánsan. Mondom nem tudom hova rakni a bőröndöt. Hülye pofát vágott és elment egy dagadt roma pali mellé. Elkezdett rám panaszkodni hangosan természetesen hogy az egész busz hallja, és erre a dagadt roma pali odaszólt : Azért mert ez egy büdös mocskos k***rva. Majd ha ledolgozik 12 órát átadja a helyét. Hát mondom öcsém ezt benézted. 4 órát dolgozom előtte meg egyetemen vagyok szóval szerintem eléggé bevagyok táblázva..

De komolyan az ilyet nem tudom soha megérteni.

Ezért vagyok így kiakadva mert ilyen tapasztalatim vannak

2017. márc. 24. 19:45
 5/10 A kérdező kommentje:
jójó szia :)
2017. márc. 24. 19:45
 6/10 anonim ***** válasza:
46%

Dettó. Én még vezetek is és a sok birka barom kiidegel plusz az is felemelő érzés mikor az egyirányú utcába rámkanyarodik az öregasszony azzal az elektromos gurulós székkel nem tudom mi a neve de legszivesebben átmentem volna rajta autóval de nyilván még ő lenne megsértődve. Meg állok a dokinál ott van 3 öregasszony és tudjátok direkt feltűnően egymásra licitálva mondják ki hogy siet és közbe néznek rám hogy majd én azt mondom hogy jajj tessék nyugottan elém menni. Én is már rég utálom az embereket rosszindulatúak,okoskodók,irigyek, ha a kisujjad nyujtod lerágják még a húsodat is.


22N

2017. márc. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

:D Hát igen...

Ma én is voltam orvosnál és egy idős házaspár volt a rendelőben. Ők előbb ott voltak mint én.

Jön ki az asszisztens hogy *** Petra jöhet be. Vagyis én ugye.

Oda megy az idős nő és kérdezi hogy miért én. Mondják neki hogy nem fél 10-re hanem fél 11-re kapták az időpontot. A nő úgy nézett rám miközben mentem be a doktornőhöz mint akit megakarna gyilkolni.

:D

Nem tudom amúgy hogy én fogom csak ki ezeket a szituációkat vagy bevonzom de már nagyon elegem van:D

2017. márc. 24. 19:53
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Kezdesz ráébredni arra, hogy frankón nem neked való a városi élet.Idővel eljutsz oda, hogy ki a kalitkából-lakásból az idegbetegek közé s este vissza a kalitkába:DD

Neked talán vidék és egy házikó kerttel kellene reggeli napfelkeltével s esti napnyugtával, ahol érzed a nyugit-embereket látsz és nem farfejeket;)


Részemről a bunkóságokra mindig "kedvesen" reagáltam, mint ha lökdösnek ellőre pénztárnál: Ha ismét meglök, akkor a hentespultnál találja magát hátul, hát kell az magának ;) Vagy, ha így siet, akkor még beéri a kaszást, nyugi!

A pénztárnál-szalagnál már ez a rápakolós megszokott bár ott csak udvariasan annyit mindig elég mondani, hogy ha nem várja meg amíg kipakolok, akkor segítek visszapakolnia :DDD

Arra viszont csak a kegyetlen leordítás jó, ha a lökött pita a púpos kocsit a pénztárnál próbálja apró zacsikba tenni és addig mindenki áll és nézi...engem kivéve, mert hát nehogy már!

Szólni kell a birkáknak és kész, nála lesz a stressz is végül ;)

2017. márc. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
71%
En mar ott tartok, hogy csak otthon erzem jol magam. Minden napra jut valami irritalo leny, aki felzaklat. Bunkok es modortalanok, eltaposnak.
2017. márc. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
56%

Aki lepontozta a #6-ost az megmondaná hogy miért?

Ja erröl jut eszembe hogy ezt is annyira gyülölöm az itteni emberekben hogy válaszolok egy kérdésre egy ilyesmi jellegűt amit fentebb írtam vagyis teljesen normális a kérdéshez tartozó senkit nem sértő választ erre levagyok pontozva. Ez is mire utalhat vajon, hogy egy rosszindulatú emberreől beszélünk megint csak.

2017. márc. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!