Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy telik egy átlagos estétek?

Hogy telik egy átlagos estétek?

Figyelt kérdés
Hétköznap illetve hétvégén délutántól lefekvésig hogy töltitek az időt ? Gondolok itt sütésre, főzésre, filmnézésre, családdal való együttlétre stb...

2017. márc. 24. 20:19
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Hát általában miután hazaérek az egyetemről leszoktam pihenni otthon,vagy nézek valami sportot,vagy ha épp nincs semmi olyan ami érdekelne akkor iszom egy kávét a teraszon.Utána 4-5óra felé elkészítem a másnapi ebédemet,és bedobozolom..Aztán ha a barátaim korán végeznek akkor már megyünk edzeni 6fele,de van olyan is,hogy csak 11kor jutunk el,ez változó.Sokszor szoktunk menni étterembe is,7napból 4xminimum.Aztán esténként ha van kedvünk összeülünk valahol,ha nincs akkor otthon pihenek,egy teával a kanapén,ezek hétköznapok.Hétvégente pénteken csak vacsorázni szoktunk menni,általában nincs buli.Szombaton,ha a Fradi a Grupamaban játszik,vagy valahol a környéken akkor általában elkísérem barátnőmet meccsre,vagy jönnek a többiek is.Este szoktunk bulizni,Mad,Symbol,BRKLYN,Fröccsteraszon.Vasárnap pedig vagy a szüleim jönnek meglátogatni délelőtt,vagy én megyek haza ebédelni.Este pedig elszoktunk menni edzeni a többiekkel,utána pedig pihenés.
2017. márc. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

hétköznap általában filmezek, pihenek, netezem, vagy épp 3d-ben tervezek. Aztán alvás.


hétvége kb ugyanez. Néha, sajnos rendszertelenül sportolok.

2017. márc. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Kilencre érek haza, a délutánt ezért el is engedhetjük. Egyedül élek, szóval ezzel se szoktam esténként időt tölteni (ha telefonálunk, azt napközben tesszük). Hazaérve az az első, hogy lerúgom a cipőm, lemosom a sminkem, kiszedem a kontaktlencsém, majd tíz percet heverészek a lakás tetszőleges pontján. Banális apróságnak tűnnek, de nekem egy nagyon fontos rituálé. Ezután vagy elmegyek futni, és aztán kezdek főzni, vagy azonnal nekilátok a vacsorának. Kaja közben elolvasom az e-maileket, azokat a híreket, amik délután óta jöttek ki. Utána elmegyek fürödni, aztán fimet nézek, olvasok, zenélek, vagy animézek, néha egy pohár bort vagy egy sört is megiszok ezek közben. Elmosogatok, kitakarítok, főzök kávét másnapra, aztán még lefekvés előtt gyorsan átnézem a másnapi feladataimat, kikészítem, mit veszek fel; ha még nagyon pörgök, akkor a másnapi reggelit is megcsinálom.

Persze, ha valaki elhív valahová, akkor az egész storno, és vele töltöm az időm.

2017. márc. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egyedül vagyok, így olvasás, netezés, takarítás, bóklászás a városban.
2017. márc. 25. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindig ugyanugy. Olyan 5körül elkészítem a vacsimat,mosogatok,6körül felmosok,kitakaritom a wc-ét,7körül fürdök,közbe zenélek,utana telomat nyomkodom,megvacsizom, ágyba bújok tévézek és lefekszem aludni. Vagy ,ha nem vacsiztam miutan lefekudtem forgolodom kicsit es ugyis felkelek enni,mert kaja nelkul nem tudok elaludni
2017. ápr. 3. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2017. ápr. 17. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
61%

Otthon, a szüleimmel, amikor nem dolgozom: este fél hat és nyolc között fürdöm, utána kilenctől fél tízig-tizenegyig filmet nézek anyámmal, majd a szobámban írok néhány órát, utána olvasok, játszom, beszélgetek és későn fekszem le aludni.


Lakásban, átlagos nap: tíz körül érek haza a munkából, a legjobb barátommal játszom, vacsora közben megnézünk egy rész sorozatot, későn fürdöm, éjfél körül fekszem le aludni. A fürdőben mindig olvasok pár sort egy cigi mellett.


Lakásban, hétvégén és péntek este: a fenti, de éjjel egy-kettő körül írok amennyit tudok, majd olvasok játszom, és vagy reggel fekszem le vagy szombat este.


Olykor rajzolok is. Szinte mindig így töltöm az estéket, nem járok el otthonról.

2017. ápr. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Filmet nézünk, netezünk, szex nincs már 1 éve... :/
2017. szept. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Általában este dolgozom. Egy héten 1-2 alkalommal megyek sörözni/bulizni .
2017. nov. 4. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hétköznap: munka után tanulás, olvasás, netezés, GYK., takarítás, ügyintézés.

Hétvége: olvasás, netezés, GYK., tanulás.

2017. nov. 4. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!