Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan illik? Kinek szokás...

Hogyan illik? Kinek szokás ilyenkor szólnia?

Figyelt kérdés

Ha valakit vagy több embert elhívok hétvégére, és adott hétvégén pont nem érnek rá, de elmondásuk szerint szívesen jönnének legközelebb hozzám, akkor kinek kell hívni a másikat vagy szólni a másiknak?

Nekik kellene mondaniuk, hogy most ráérünk?

Vagy nekem kell újra megkérdeznem?


2017. márc. 24. 23:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem neked kell megkérdezned.
2017. márc. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Neked. Eleg hullye dolog lenne megkerdezniuk h vendegeskedhetnek-e akkor nalad...
2017. márc. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem az a tapasztalatom, hogy vannak olyan típusok, akik jó szervezők. És ezt általában ők csinálják. Ők vállalják fel az ezzel való vesződséget, hogy hívnak embereket, akik vagy jönnek vagy nem. Hála nekik, hogy nem adják fel :)


De alapvetően ez sok próbálkozással jár. Ha nagyobb társaság, akkor ha hamarabb megvan az időpont, akkor könnyebb mindenkinek alkalmazkodni.

2017. márc. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!