Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyit szokás fizetni egy...

Mennyit szokás fizetni egy házvezetőnőnek és milyen paraméterek szerint kerül ez megállapításra például egy fő 60 négyzetméteres lakás teljes házvezetés és nekem?

Figyelt kérdés
csak ennem kell jönni se mosogatás se ruha mosás teregetés takarítás mi az ami még szóba jön mennyi idő ez naponta a házvezető nőnek?
2017. márc. 25. 10:10
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
persze lehet h több koszt kétszer annyi idő felporszíozzni
2017. márc. 25. 13:15
 12/15 anonim ***** válasza:
Kérdező, nem lenne egyszerűbb belátni, hogy - finoman szólva - pongyolán fogalmaztál?:-) Több bejárónőm is volt, nemcsak nekem, az ismerőseimnek is, van köztük, aki házvezetőnőt is foglalkoztatott két évig. Nem egyszemélyes háztartásban, 60 négyzetméteren, oda ugyanis fölösleges az ilyesmi.:-)
2017. márc. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

annál inkább kellene akkor értened a kérdést. és nehogy már azon muljon a bér hogy megbizó vagyok e vagy megbízott...

az erre vonatkozó kérdés teljesen felesleges volt ami meg pontositott volna ha nem nyilvánvaló azt nem tettétek fel

2017. márc. 25. 13:28
 14/15 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok újra. Havonta adok neki egy nagyobb összeget, abból vásárol be. A vásárlást ő ajánlotta fel, pénzt sem került érte és nem is fogad el. Azt hozzáteszem, hogy rohadt nehéz lesz találni. Legalábbis nekem nagyon nehéz volt.
2017. márc. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
ilyent biztos...
2017. márc. 25. 17:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!