Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez tényleg rossz, vagy csak...

Ez tényleg rossz, vagy csak én vagyok a rossz és le vagyok maradva a korral?

Figyelt kérdés

A mai 13-14-15 évesekről beszélek. Sajnos.. mostanában nagyon sok váratlan hír ért.. és hát gondoltam már felteszem ezt a kérdést ,megtudjam , hogy más mit is gondol erről.

Lassan nehéz olyan 13-14 éves lányokat találni akik még szűzek.. akik még ne dohányoznának..és nem csak bulizni járnak.. és sorolhatnám. Akik jó emberek voltak , mára már azok is elmennek a rossz irányba..1 hét után már bármit csinálhat velük a fiújuk..és gáz ha 13-14-15 évesen éppen nincs barátod és szűz vagy még és nem dohányzol és még sorolhatnám. Ha meg is van rá a lehetőség , akkor is hála isten vannak kivételek , akik nem ilyenek mint a mai fiatalság. Már az a menő ha teljesen részeg vagy.. vagy nem is tudom hogy fejezzem ki magam. Ezt látom magam körül , és ezt hallom.. Akikből soha nem néztem volna ki..már ők is.


Ti mit gondoltok erről? Helyes viselkedés ez? Vagy én vagyok az rossz, hogy nem állok be a sorba?



2017. márc. 28. 17:36
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Valami rettenetesen lepattan helyen élhetsz, ha ez a norma.
2017. márc. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hol élsz te hogy ilyen emberekkel vagy körül véve? 13/l
2017. márc. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ebben semmi új nincs, csak eltolódtak az arányok, ezért látszik jobban. néhány éve még jóval több kellett ahhoz, hogy valaki bekerüljön a "népszerűek" közé. akkor csak azt hallottad, hogy 5-6 ember cigizik, mert az milyen g_ci menő. és a maradék 20 ember meg eloszlott azokra, akik ellenzik, meg azokra, akiknek ez amúgy is természetes, mert mondjuk olyan a családi hátterük, hogy nem nevelték meg őket rendesen.


ma meg gyakorlatilag ha ugyanúgy felöltözöl, mint az átlag, ugyanolyan jellegű képeket teszel fel a netre(ismerjük a snapchat-es kutyásarcos filtert...), máris népszerű vagy. innentől ugyanúgy megy, mint ez előtt, csak nem 5-6 ember szívja a cigit divatból, hanem 20...és 5-6 ember, akik nem állnak be a birkák után a sorba, azok között oszlik meg az, aki ellenzi és aki egyébként is ezt tenné, mert szarok a körülmények otthon. így joggal érzed úgy, hogy mintha te lennél a furcsa...kezdenek elfogyni azok, akik gondolkoznak is néha...

2017. márc. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kaposváron élek :) ( de hála isten pár év és Németország ) És itt sajnos nem állnak ki másból az emberek.. a tizen évesek.. de ez még naagyon nagyon sok városban is igy van.

És utolsó hozzászóló: Igazad van. :) és igen , elfogynak azok az emberek akik gondolkoznak is néha.. mennyire igaz..sajnos. De néha én érzem magam hülyének..

és előző 2 hozzászóló :D ha ennyire megvagytok lepődve , gondolom ti olyan helyen vagytok ahol nincs ilyen :D örülök :) van még remény , hogy nem mindenki ilyen...:))

2017. márc. 28. 20:52
 5/5 anonim ***** válasza:

Igaz igaz. Emellett lazul az erkölcs, áthelyeződnek az értékek.

Értékes ma, ha úgy házadodik össze egy huszonnégy éves fiú és egy huszonkétéves lány, hogy négy éve járnak, egyévet jegyesek voltak, és nem feküdtek le?

Mára nem normálisnak, vagy jobb esetben lehetetlennek tartják ezt.

És ebbe a tudatba nő bele otthon a gyerek.

Ja meg most sokkal nagyobb a szabadság, önállóság, önmegvalósítás.

Szóval a nevelés hibája is ez.

2017. márc. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!