Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mennyire gáz az olyan lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz az olyan lány aki a meglévő rossz kapcsolatába maradva keresi az újat?

Figyelt kérdés
Van 1 lány aki nagyon szimpatikus csak az a fura benne ahogy beszélgettünk,hogy benne van egy ötéves kapcsolatba és én vagyok a 3. akivel próbálkozik míg ebbe a kapcsolatba van.Közbe a párja is megcsalta őt. Az előző 2-vel hónapokig összejártak titokban(nemcsak beszélgettek). Végül nem sikerült egyikkel se komoly kapcsolatot alakítani de az volt a szándék. Én lennék a 3.akivel próbálkozik a jelenlegi párja mellett. Őszinte volt,hogy elmondta ezeket,csak sajnos erős kétely lett bennem ezekután iránta.Jogos?
2016. máj. 4. 13:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez azt jelenti, hogy ha esetleg összejönnél vele, nem is feltétlenül kell tartanod attól, hogy megcsal, de mindenképp készülnöd kell arra, hogy a problémákat nem lehet vele megbeszélni. Ha szar a párkapcsolatom, akkor leülök a párommal, átbeszéljük a dolgokat, megpróbáljuk megoldani a problémákat. Ha nem tudjuk őket megoldani, akkor szakítunk és továbbállunk. Aki nem így csinálja, az gyáva is, hazug is, kétszínű is. Tehát ha összejössz vele, előbb fog új partner után nézni, minthogy jelezné neked, hogy rosszul érzi magát a kapcsolatban. Nekem ilyen max. dugni kéne, többre nem.
2016. máj. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát fura, miért nem hagyja ott? Főleg ha srác is megcsalta.

Mert az más, ha valakinek van egy rossz kapcsolata, és egyszer csak beleszeret másba és otthagyja. De ennyire tudatosan csinálni fura nekem.

2016. máj. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyik barátnőm volt ilyen (szerencsére azóta szakemberhez fordult, és sokat változott).

Ő például akár hónapokon, sőt, éveken keresztül tartott fenn párhuzamos kapcsolatokat: amíg nem volt biztos az új, addig maradt a régiben.

Én próbáltam neki elmagyarázni, hogy NORMÁLIS férfi ilyen felállásba nem megy bele, ezért ezzel a módszerrel nem fog jó kapcsolatot találni, csak ugyanolyan rosszat. Egy idő után felfogta...

2016. máj. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én a legtöbb embernél ezt tapasztaltam, nem tartom kirívó esetnek, függetlenül attól, hogy nem tartom kimondottan jó módszernek sem így váltani.
2016. máj. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem csak a jelenlegi párja a tartalék, hanem te is. Ha veled boldogabb lesz, otthagyja az előzőt, ha mégse jön össze, akkor sincs probléma, mert nem hagyta el a pasiját.
2016. máj. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon gáz. Kerülendő!
2016. máj. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!