Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tudom, ez érdekesen hangzik,...

Tudom, ez érdekesen hangzik, de ez az érzés felemészt. Mit tegyek, hogyan tudnám ezt magam mögött hagyni?

Figyelt kérdés

Londonban voltam, 1 évre csrerediákként, 2 hónapja tértem haza.

Azóta kerített hatalmába az érzés, azóta értéktelennek érzem magam.

Ott minden más volt.Rám köszöntek az utcán, hogy "Hey Gorgeus", sokat dícsértek, néztek különlegességnek számítottam, a halványbarna hajam, amit ott szőkének hívtak, és az arcom ami itt átlagosnak számít, ott nagyon kitűnt, a sok pakizsztáni, fekete, angol, lány iskolatársaim mellett kitűntem, de itthon minden visszament a régi kerékvágásba, van pár barátom, de senkit nem érdeklek, elveszett az érdeklődés ami kint volt, és nehezemre esik feldolgozni, nagyon.

16/L



2017. márc. 28. 21:46
 1/3 anonim ***** válasza:
84%
Inkább motiváljon a minél több tanulásra az önsajnálat helyett, hogy visszamehess gimi után oda tanulni.
2017. márc. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Más világ Magyarország és más Anglia. 9 éve élek Angliában, tudom, miről beszélek, és a szavaid mögött érzem, hogy ebbe a valamibe kóstóltál bele, és ez az a leírhatatlan dolog, ami megfogott téged. Bizonyára, ha tehetnéd, már azonnal pakolnád a bőröndödet, hogy jöhess vissza.

2 lehetőség áll fönn. Szépen az idő múlásával halványul az érzés, a vágy, az emlék, és belenyugszol, hozzászoksz, újra megszeretsz lakni otthon. Vagy éveken át gyötrődsz és megpróbálsz mindent megtenni azért, hogy kijöhess vissza. Ha sikerül, kijössz. Ha nem, akkor egy életen át benned marad ez a kis fájdalom.

Majd az idő, és a szerencse,...na meg a kitartásod eldönti, mi lesz.

Most még nagyon fiatal vagy, bármi lehet, de az biztos, hogy most, 16 évesen egy olyan élmény birtokában vagy, ami nem sokaknak adatott meg. Láttál egy más világot.

2017. márc. 31. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, felhízlalták egy kicsit az egódat, most pedig éhezik... Nem ítéllek el ezért, végső soron te csak az áldozata vagy ennek. De bölcsebbnek tartanám, ha azért akarnál visszamenni mert más az életszínvonal, kultúráltabbak az emberek, szép a város stb. De majd kinövöd... A szüleidnek biztos fontos vagy és ha vannak testvéreid nekik is, tanuld meg kimutatni a szereteted irányukba, s nem lesz szükséged idegenek visszajelzéseire az utcán.
2017. ápr. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!