Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem gondolnak bele az...

Miért nem gondolnak bele az emberek, hogy milyen rossz érzés, ha megbámulnak?

Figyelt kérdés
Nem tehetek a betegségemről...
2017. febr. 22. 18:38
 1/6 Carragher_x ***** válasza:
És ők sem tehetnek róla, hogy megnéznek vagy épp zavarba jönnek. Ezt a kört igazából csak te tudod megszakítani, mégpedig azzal, hogy elfogadod magadat és a kinézetedet és természetesen viselkedsz.
2017. febr. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vagy azzal, hogy odagurulsz hozzájuk, megfogod a kerekesszéked és pofán vágod őket.
2017. febr. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen betegséged van? Sztori: Közért, sorbanállok. Bambulok a nagyvilágba, persze nagyjábol elöre nézek. Az elöttem állo kirakodik az áruszalagra. Egyszer csak elkezd üvölteni velem, hogy mit bámulom? Na akkor néztem meg, hogy valamiért csupasebhely, torz az arca. (Szoval ilyen is van! Lehet, hogy már sokan megbámulták és most borult nála a bili, de szerintem akkor sem kellett volna ezt tennie.)
2017. febr. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem csak bántásból nézhetnek, mert együtt éreznek, vagy ha segítségre szorulsz, akkor segítenek.
2017. febr. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sajnálom a betegséged...

Én is utálom amikor megnéznek, én egészséges vagyok, de rögtön elkezdek stresszelni, hogy úristen, megint feláll a hajam, vagy elkenődött a sminkem, vagy csak ilyen csúnya vagyok...

De ha visszanézek én vagyok a s.ggf.j

2017. febr. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
57%

Na nehogy már én érezzem rosszul magam ..küzd le a szorongásod:D oda nézek ahova akarok..szabad országban élünk.

Másrészről ha visszabámulsz ..akkor emberek 90% automatikusan másfelé néz.(cigányoknál nem javaslott)

2017. febr. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!