Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A kollégiumi jelentkezés hogy...

A kollégiumi jelentkezés hogy történik? Mikor kell intézni?

Figyelt kérdés
Semmi infót nem találok erről. Azt mondták nekem, hogy az egyetem küld majd e-mailt. De az még is mikorra várható?

2016. júl. 27. 13:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Jön majd valószínűleg egy igazi papír alapú levél, aztán abban lesznek információk. Amúgy meg az egyetem valamelyik weblapján biztosan van már fent valami.
2016. júl. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az én karomnak(már ha egyetemre mész, nem középiskolába) az oldalán ott vannak a kollégiumai és ott megtalálhatóak pdf formátumban a jelentkezési lapok.

De biztos fogsz kapni valami igénylő lapot.☺

2016. júl. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igaz én Szegedre jártam és sok évvel ezelőtt, de akkor úgy volt, hogy még valamikor július végén/augusztus elején kaptunk egy levelet (akkor még postán, most nem tudom) és abban benne volt minden. Nyilván gyorsan vissza kellett küldeni az igénylőlapot, de bőven bele lehetett férni az időbe.
2016. júl. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Erről már valszeg lekéstél.
2016. aug. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!