Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Utaztam, egyetemre mentem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utaztam, egyetemre mentem, elköltöztem mégis vágyakozok utánna, mit tehetnék még?

Figyelt kérdés

Kapaszkodok egy elérhetetlen szerelembe.Távolság miatt nem adtunk esélyt egymásnak. Ezen nem lehet változtatni. Félévig nem tudtam róla semmit. De mindig vágytam utánna, volt közben párkapcsolatom, aki vonzott, de boldogtalan voltam. Mostanság mardos a vágy h lássam. Kapaszkodok belé ez tény. Hogyan szüntessem meg? Egész nyáron dolgoztam, ide-oda elmentem, igyekeztem elfeledni. Egyetemre mentem, másik városba. Szóval még a környezet is változott, de mégse tudom elengedni. Ő neki stabil párkapcsolata van. Mit tehetnék még?

20L



2016. okt. 3. 14:37
 1/4 anonim ***** válasza:
semmit.nyilván ha barátnője van akkor felejtsd el,az idő segít.
2016. okt. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hacsaknem Peruban lakik, te meg Uj-Zelandon, akkor annyira nem szerethetitek egymast, ha a tavolsag miatt nem adtatok eselyt a dolognak. Az en baratom masik kontinensen el, megis megoldjuk, mert meg akarjuk oldani, es kesz. Szoval ezt a "szerelmet" kar siratnod.
2016. okt. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
távkapcsolatban éltünk már mind a ketten, és nagyon szenvedtünk. Igényelnénk a másikfél állandó ottlétét
2016. okt. 3. 16:05
 4/4 A kérdező kommentje:
kérlek segítsetek a tanácsaitokkal :)
2016. okt. 6. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!