Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az ilyet hogy lehet feldolgozni?

Az ilyet hogy lehet feldolgozni?

Figyelt kérdés
Január közepén csevegni kezdtem egy másik lánnyal, nagyon megkedveltem őt, ott voltam mellette a rosszban is, ahogy ő is mellettem, nyugtatgattuk, szeretgettük egymást (a távolság miatt csak neten keresztül). Nőnapon írtam neki egy köszöntőt, megköszönte, beszéltünk, majd aznap délután óta semmi életjelet nem adott magáról. Hihetetlenül szomorú vagyok, mert nem tudom, hogy miért nem válaszol, attól félek, hogy meghalt vagy balesetet szenvedett. :'( Eszméletlenül hiányzik, hogyan felejtsem el? Kérlek, segítsetek! :(
2017. márc. 29. 22:19
 1/8 A kérdező kommentje:
-másik
2017. márc. 29. 22:20
 2/8 A kérdező kommentje:
(Fiú vagyok.)
2017. márc. 29. 22:21
 3/8 A kérdező kommentje:
Azért írtam oda a ,,másik" szót, mert egyszer jártam már így augusztus végén egy másik lánnyal. Azt sem sikerült megemészteni. Többet nem vagyok hajlandó ismerkedni egy lánnyal sem, mert mindnyájan eltűnnek az életemből. Nem bírom feldolgozni, sokat sírok emiatt.
2017. márc. 29. 22:25
 4/8 anonim ***** válasza:

Figyelj, nonap nem volt olyan reg, 3 hete. En is voltam mar igy, azt hittem mar nem erdeklem q sracot, 3 hete nem irt visdza, vegul irtam neki, hogy oke, ha nem akarja tartani velem a kapcsolatot, legalabb mondja meg...vegul tok ciki volt, mert szo sem volt ilyenrol, csak nagyon komoly ugyvedi vizsgakra keszult es nem jart a netre.

Siman lehet nala is millio ok, pl. Tanul, dolgozik, nincs ideje netezni, elromlott a gepe, a pasijanak nem tetszett hogy irogattok, ugyhogy megfogadta, hogy nem ir tobbet...siman lehet csak elfoglalt.

2017. márc. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%

jajjjj, de kisfiú lehetsz még!

készülj fel, mert ettől jóval nagyobb bajokat is fel kell majd dolgoznod!

2017. márc. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Konkrétan 21 éves vagyok. Kaptam én már eleget, persze mit magyarázkodom, nem hisz nekem senki.
2017. márc. 29. 22:37
 7/8 anonim ***** válasza:
Hogy nélkül.
2017. márc. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"egy másik lánnyal"?

Miért eredetileg ki a másik-másik lány?

2017. márc. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!