Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Egy barátomnak autóbalesete...

Egy barátomnak autóbalesete volt ő túlélte, de a közös barátunk a helyszínen meghalt. Hogy lehet ezt feldolgozni? Aki ilyet túlélt hogy tette túl magát rajta?

Figyelt kérdés
Nem tudom elképzelni, h magam mellé nézek és a barátom holtan fekszik beszorulva egy roncsba én meg alig élek az anyósülésen mellette... Szörnyű!
2010. márc. 10. 14:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
82%

Szia!

Nekem nem is olyan régen volt autóbaleseten!

A 2 legjobb barátnőmmel mentünk bulizni mikor szerencsétlenül összeütköztünk egy másik autóval..

A 2 legjobb barátnőm a helyszínen meghalt egyedül én éltem túl...

jó pár napi nem merték elmondani,mikor megtudtam sokkot kaptam...aztán hetekig nyugtatókon éltem,most pszichiáterhez járok.

Nagyon nem könnyű,nagyon fáj,mindig eszembe jutnak...

Szntem csakis a doki tud segíteni

Részvétem:(

2010. márc. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Egy ismerősöm legjobb barátja meghalt, még általános iskolás korában. Azóta eltel 10 év, és a mai napig nem tudta feldolgozni, erőszakos, hazug, önfejű lett. A családját az őrületbe kergeti a stilusával. Nem hajlandó pszichológushoz járni, pedig az kéne neki!
2010. márc. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Akármilyen erős az ember, ez egyedül biztos, hogy nem megy. Kell a támogatás, a nem tolakodó együttérzés, később a kibeszélés lehetősége.
2010. márc. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Te mire emlékszel a balesetből? Tudom, h szörnyű lehet felidézni... Csak arra lennék kiváncsi, hogyha szörnyethalt, akkor szenvedhetett e, vagy nem... tudom, h ezt senki nem tudhatja, mivel senki nem jött vissza a halálból még, h elmesélje. Nekem folyamatosan ez jár a fejemben, folyamatosan próbálom elképzelni a kockákat... Nagyon szerencsés vagy, h te túlélted! Úgy volt, h akkor megyek én is velük, de nem mentem és így döntöttem jól, de nem mindig gondolom így...
2010. márc. 10. 15:33
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Szakember segítsége nélkül nagyon nehéz, talán lehetetlen túllépni a dolgon.

Aki szörnyethal, az azt jelenti, hogy azonnal be áll a halál, így nem szenved.

2010. márc. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
20%
Csak nyugodtan bulizzatok és vezessetek piásan és drogozzatok az ilyet nincs mit sajnálni, csak ne előttem menjetek!
2010. márc. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
ha szörnyethalt nem valószínű h szenvedett. ha nem azonnal halt meg, a sokktól azonnal elájul, vagy legalábbis nemérez fájdalmat. tehát nem valószínű h szenvedett. részvétem.
2010. márc. 11. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
0%
Mit kéne feldolgozni? Ügyeljen, hogy mással is foglalkozzon, de arra is, hogy gondolhasson olyasmire, ami egyébként is kéri bent a figyelmét. Néhány alvás után meg lesz emésztve, helyére kerül a barátotok fejben is: a múltba. Engedjétek. És részvétem.
2010. márc. 11. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az első vagyok!

Én sokkot kaptam,a baleset után 3 napra nem emlékszem,de a szakértői vélemény szerint egyből meghaltak!

Aki vezetett gerinc-,nyaktörés,agysérülés!

Aki hátul ült..hát neki 5centiméternként el volt törve a keze,lába..nyaka kitört,gerince 3 felé,agya sérült,mája sérült,lépe leszakadt stb..

szóval esélyük sem volt a helyszínen meghaltak:(

Én beszélek róla,mert nekem ez így könnyebb..mindig kiadom magamból,a dokim is azt mondta,h így hamarabb feldolgozom...nekem a baleset után 2hónappal kezdett előjönni igazából,h meghaltak..na akkor majdnem belebolondultam:(

Nagyon rossz érzés..sokat legyetek vele...ne beszéljetek a balesetről ha ő nem szeretne,nézzetek filmet,sétáljatok stb

2010. márc. 11. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

szerintem néhány alvás kevés hozzá, h ezt az ember feldolgozza, sőt, az egész életét biztosan végig fogja kísérni. Mint az én életemet is, pedig én nem voltam ott...


Az előző kommentelőnek! Te milyen sérüléseket szenvedtél? Hogy úsztad meg, ha ők rögtön meghaltak? Szerencsés vagy nagyon, a te őrangyalod nem maradt le!

2010. márc. 12. 14:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!