Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csúnya, alacsony, csóró,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya, alacsony, csóró, tanulatlan, és félénk vagyok, lehet még valaha barátnőm?

Figyelt kérdés
Barátaim is addig voltak ameddig még voltam valaki, de lecsúsztam és kerülnek.
2016. okt. 24. 21:11
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
67%

Szia!


Sajnos nem!

2016. okt. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
60%
A tanulatlanságodra nincs kifogás.
2016. okt. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Ocsmányalacsony alert
2016. okt. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
54%
Ha a félénkségedet leküzdöd akkor igen.
2016. okt. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
23 éves vagyok nem hinném, hogy letudnám küzdeni, ha eddig sem ment.
2016. okt. 24. 21:16
 6/24 anonim ***** válasza:
55%
#3: Alacsocsmány!
2016. okt. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim válasza:
lehet
2016. okt. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
53%

Hozd fel magad. Rengeteg siker guru csóró volt. Van netted rengeteg anyagot találsz. Ha nem más írj te is egy könyvet a sikerről. :). Vagy készíts te is videókat youtubra, angolul ha tudsz még nagyobb előny.


Én is nézegetem a lehetőségeket, programozó vagyok, de ez nekem nem elég :P. Mindenki feljebb és még feljebb akar jutni. Töröm a fejem mit tehetnék jobban. :).

Jelenleg épp azon gondolkodom, hogy ha olyan sikeres lennék mint egyes vloggerek vagy annyi pénzem lenne mint Bryan Tracy-nek maguktól jönnének a csajok.

Ha meg nem ? Akkor akkor olyan könnyen szerezhetnék miden napra egy új fizetőst mint egy automatás kávét :). Problem solved. Igaz én is igazi barátnőt szeretnék de na ha nincs más...

2016. okt. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Én közepes kinézetű vagyok (azt hiszem), csórónak még szintén csóró, közepes végzettségű és szintén félénk, és nekem már volt kapcsolatom több is, igaz mindet elrontottam vagy más okok miatt vége szakadt.


Mondjuk nálam egyértelmű az ok, hogy mostanság miért nem lehet: súlyos elhízás. Rossz, hogy tudom az okait (szánalmas, lelki mankó az evés, "búfelejtés" az egész), de nem tudok kikerülni belőle, igaz mostmár tépem a láncaiam. Remélem sikerül elszakítani.

2016. okt. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Mivel van önkritikád, szerintem lehet....
2016. okt. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!