Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Őszinte választ kérek. Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszinte választ kérek. Ha muszáj lenne valamelyiket választani, melyikként akarnátok inkább párt keresni, alacsony férfiként vagy dagadt nőként?

Figyelt kérdés

2016. aug. 15. 10:54
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
85%
Nyilván a duci nő nagyobb előnnyel indul, mert egyrészt sok férfi szereti a duci nőket, másrészt a legtöbb férfi rámászna minden nőre kinézettől függően, ha tehetné. A duci lány mondjuk biztos lehet benne, hogy ha valaki kikezd vele, az nem csak szexet akar tőle. Nagyrészt. Én mondjuk nem vagyok túl alacsony (176), de szerintem duci nőként könnyebb dolgom lenne pár találni, ha akarnék. Amúgy nem lennék duci. Inkább lennék alacsony.
2016. aug. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
78%
Egyébként van a munkahelyemen egy duci nő (100 kg fölött), és van párja. Sőt, az összes duci nőnek van párja, akiket csak ismerek. Nekem vékony férfiként még nem volt. Mondjuk erről egyedül én tehetek, senki más. Szóval nőként lehetsz duci és vékony, akkor is tetszeni fogsz valakinek. Nyilván vékony férfiként is tethetsz valakinek, de mindenképpen alacsonyabb az esélye, hogy összefutsz vele az életedben.
2016. aug. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

tök mind1, szerintem mind2 oldalon megtalálnám a megoldást a pártalálásra...

egyik sem annyira durva lehetetlen helyzet szerintem...

inkább az a baj ezekkel az emberekkel, hogy már feladták, vagy meg sem próbálták...nem is csodálom, hogy ott tartanak egyesek ahol...csak a sült galambot várják, vagy 2x próbálkoztak életükben és úgy könyvelik el magukban: "én mindent megtettem, de kudarc az egész"...


23F

2016. aug. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

kiadsam333

Ha egyik sem vagy, akkor nem hiszem, hogy halvány fogalmad lehet a dolog nehézségéről. Ettől még köszi a véleményt.

2016. aug. 15. 11:05
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

#4:

nekem is meg van a magam problémája, tudom milyen olyan helyzetben lenni, amikor reménytelennek, értelmetlennek látod az egészet...

nekem is van jó pár olyan tulajdonságom amire ráfoghatom, hogy "emiatt nem sikerül és nincs értelme próbálkozni"...de rájöttem, hogy ezek csak kifogások...


23F

2016. aug. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
97%
Dagadt nő. Lefogynék fél-egy év alatt, és álomnő lennék. Persze ha ezzel együtt magasabb lennék, mint a fiúk fele, azért az se lenne nagyobb álom, mint alacsony fiúnak lenni 😃
2016. aug. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

Dagadt nő vagyok, sose volt gondolom párkapcsolati téren. Sőt alacsony is. (Nagyon)

Egyszer egy hétre lennék alacsony férfi. Mert nem hiszem el, hogy tényleg ennyire lehetetlen nőt fogni, ha valaki csak alacsony.

2016. aug. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Én inkább dagadt nő lennék, férfiként még így is nehezebb a pártalálás, úgy hogy nem vagyok alacsony...
2016. aug. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

1-es, én kövér nő vagyok, és van, hogy csak sexet akarnak tőlem. :) Nem is kevesen, szóval, nincs igazad. Nem lehetek biztos az illető szándékaiban.

Volt olyan srác kifejezetten a jó sexért jött hozzám, mert a pláza cica barátnője, akivel parádézott a haverok előtt semmi másra nem volt jó. (Nagyon fiatal voltam, ma már nem kezdenék párkapcsolatban lévő férfival!!! Ellenzem a megcsalást!)

2016. aug. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Átoperáltatod magad arra, amelyikre többen szavaznak?
2016. aug. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!