Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ezek az emberek tényleg nem...

Ezek az emberek tényleg nem érzik a kettős mércét?

Figyelt kérdés

Azokra a túlsúlyos emberekre gondolok, akik megsértődnek, ha lekövérezik őket, ők viszont soványozzák a kisebb testsúlyúakat. Mégis hogy képzelik, hogy nekik szabad soványozni, de őket nem lehet lekövérezni? Nem kettős mérce ez?


(Mielőtt ezzel jönne valaki, én sovány vagyok, de nem szoktam senkit se soványozni, se kövérezni, amíg engem is békén hagynak. Viszont amint jön egy súlyosabb ember, és elkezdi, hogy "Hát, eléggé sovány vagy, ehetnél többet", onnantól kezdve engem se érdekelnek az érzései, és én is elkezdek megjegyzést tenni a súlyára.)



2017. ápr. 1. 15:58
 1/7 anonim ***** válasza:
12%
170cm és 55kg vagyok, lapos hassal, jó fenékkel és formás combokkal.Én már csak dícséretnek veszem, ha lesoványoznak. Ezzel ismerik el, hogy irigylésre méltó alakom van. A kis kocák irigyek, ezért használják degradálóan a szót, de az a helyzet, hogy még mindig a vékony testalkat a szépségideál, szóval ezt megszívták.
2017. ápr. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%

Teljes mertekben egyutt erzek veled. Nekem kulonosen rosszul tud esni, kepes vagyok sirva fakadni, mert tudom, hogy tul sovany vagyok es meg is teszek mindent elenne, de egyszeruen iszonyat lassan rakodnak ram a kilok, es mire kicsit osszekapom magam, addigra mindig jon valami virus vagy akarmi, ami miatt vissza is fogyok. :/

En se tudtam felfogni, hogy sovanyozni miert "szabad", amikor ena se piszkalok senkit, hogy milyen dagadt diszno... ugy fogadok el mindenkit, ahogy van, az o dolga a sajat sulya.

2017. ápr. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%

Sok ember egyszerűen abban talál önigazolást, ha másokat degradálhat le, ettől érzi ő aztán többnek magát. De ez nem csak a kövér-sovány kérdésben van így, egy rossz tanuló szidja az eminenseket, a színjeles bizonyítványú diák lenézi azokat akik bukdácsolnak. Egy vegán egészségtelenezi azt aki húst is eszik, a mindenevők szerint a vegán lesz alultáplált. Lehetne még sorolni...


Szóval de, kettős mérce, de ritka mint a fehèr holló, az az ember, aki nem ilyen. Ha nem a súly kérdésében, akkor valami másban.

2017. ápr. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Sunshinedoll ***** válasza:
51%
PhD-s
2017. ápr. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

"Öhm no offense, de lapos hassal téged békén hagynak az emberek"


Öhm no offense, de úgy látszik, nem sikerült értelmezni a kérdést. Én pont arról beszélek, hogy nem hagynak békén az emberek, hanem elkezdenek okoskodni, hogy "Hogy lehetsz ilyen sovány? Nem eszel eleget?" és hasonlók.

2017. ápr. 1. 17:17
 6/7 A kérdező kommentje:

"Szerintem érthető, ha frusztráltak a kövérek"


És akkor már b..zogathatják a soványakat, igaz?

2017. ápr. 1. 17:19
 7/7 anonim ***** válasza:
64%

Nem ertem, miert lettem lepontozva.

Nem hagynak beken lpos hassal. Igenis banto olyanokat hallgatni, hogy uriiisten de sovany ez a lany, eszel te rendesen, hoopgy nezel ki, nem kene neked hiznod, biztos pajzsmirgy beteg vagy, anorexias vagy stb... es igenis ha en letolom a szalonnat meg a zsiroskenyeret, akkor a tulsulyos see tolja le a hamburgert valami cukros uditovel. Mondjuk a kulonbseg koztunk, hogy en nem ugatok bele, hogy mit csinal meg mit nem. Max magamba elgondolkodok, hogy bakker, azt lehet nem kene.

2017. ápr. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!