Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Akiknek nagyobb a fizetésük,...

Akiknek nagyobb a fizetésük, min spóroltok és mire költötök?

Figyelt kérdés

Mostanában figyeltem fel arra, hogy akinek nettó 300 körüli fizetése van, azok használt kocsit vesznek, 3-5-8 ezer ft-os cipőt hordanak, ledöbbennek mikor egy bevásárlás során 2-5 ezret kell fizetni, 1500 ftos akciós ruhát vesz, mert a 3 ezres már drága stb.


És meglepett ez az egész, hogy miért spórolnak ennyire?

Nekem kevesebb a fizetésem, de pl 20 ezres cipőim vannak, mert az olcsók gagyik.


2017. ápr. 2. 11:33
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

10-es, szerintem te nagyon el vagy tájolódva!!


Csupán annyit tudsz rólam, hogy nem veszek meg vacak műbőr cipőt, amibe egész nap büdösödne a lábam. Úgyhogy engem ne minősítgéssel így!!

2017. ápr. 2. 18:44
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem minden gazdag ilyen, csak egy részük. Ők lényegében minden próbálnak spórolni, minden lehetőséget megragadnak, ha mást lehúzhatnak anyagilag. Ezek az emberek boldogtalanok, hiába keresnek sokat.
2017. ápr. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én nem látom értelmét annak, hogy a szekrénybe ne férjek a ruhától, így veszek 1-2 évente 2 Levis farmert, amikor akciós, Nike MD runner cipőt hordok, ami 3 évet simán kibír, van mellé egy Mustangom is, az már vagy 6 éves, de ritkán hordom. 4 pulóverem, vagy 7-8 pólóm, 3-4 ing, 2 dzseki, 2 télikabát, meg 2 öltöny, ennyi elég. Egy 13 éves Fiat Stiloval járok mai napig, semmi gond nincs vele. Kajára költök többet, de nem szoktam kidobni ételt. Nem mondom hogy spórolok túlzottan, de nem dobálok ki pénzt hülyeségekre, olyan dolgokra, amire nincs szükségem stb. 316 000-es fizetésem van.
2017. ápr. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
És mire költesz akkor, előző?
2017. ápr. 11. 21:17
 15/15 anonim ***** válasza:
Vettem egy kertes házat, és azt újítom fel.
2017. ápr. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!