Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ugye nem gáz hogy 17 evesen...

Ugye nem gáz hogy 17 evesen szuz vagyok es nem is tervezem elveszteni? L

Figyelt kérdés

3 honap hijján 17 voltam mikor eloszor csokoloztam :D

Szerelmes vagyok abba az emberbe de gyereke van es felesege, nem lett belole vegulis semmi.

Ő úgy összetörte a szivem hogy ő utána egy fiura se tudok rá nezni, de hozzáteszem ő előtte se tudtam.

Nalam ez a csok is olyan nagy dolog volt mintha a szuzessegem vesztettem volna el. :D

Ket altalanosba jartam ha jobban belegondolok semelyik lany osztalytarsam se szuz mar. Es a velem egykoru ismeroseim se.

Mikor felhozodik a szex, mindenki nevet hogy en még szüz vagyok. En meg csak allok ott es elgondolkozok magamban hogy most en vagyok a hulye mert szerintem ez a normalis, vagy ti akik velem egyidosok vagytok de mar 3 csavoval is voltatok?


En azzal szeretnem elveszteni aki majd a ferjem lesz, nem akarok tobb embert.


2017. ápr. 4. 23:42
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem neked kell tudnod , hogy mi gáz és mi nem :D Nem kell másokkal foglalkozni :D De szerintem semmi sincs benne :D 21/F
2017. ápr. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
19%

17 éves vagy, hidd el, 4-5 év múlva csak mosolyogsz majd, hogy anno így gondoltad.


Meg nem mellesleg, élvezd az életet, és ne utasíts el dolgokat az elvek miatt. Ha féjed lesz hidd el, nem az fog számítani, hogy voltál-e már valakivel vagy sem.

2017. ápr. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Miért lenne gáz? Én 25 éves srác vagyok, azt max nálam annyi volt, hogy lefeküdtem egy lánnyal, volt némi erotika, de annál több nem. Nem szabad emiatt bánkódni, és versenyezni, hogy minél hamarabb elveszítsed, mert ez badarság. Élj a mának, azt tudom neked mondani, ne utasítsd el magadtól dolgokat, ugyanakkor olyan dolgokba se menj bele, ami neked árthat, rosszat tehet, szíved vagy lelked törné össze. Dicsérő amúgy, hogy a jövendőbeli férjedtől akarod elveszíteni, nem pedig azért, mert attól nagylány leszel! Hidd el, sokkal élvezetesebb egy szeretkezés olyannal, akit imádsz, és az is imád, mintsem egy 1 éjszakás kaland. Most 17 vagy, leginkább a jövődre koncentrálj, tanulás stb, de attól még bulizz, szórakozz, barátkozz, aztán majd csak összejön minden!


25/F

2017. ápr. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Miért lenne gáz.

igaz én fiú vagyok 22 ,nem volt nővel kapcsolatom komolyabb ettől ugyanúgy dolgozok és élem az életem. Egyszerűen én nem nagyon kívánom.

Mindenki más. Csesztetnek néha ez miatt ,de nem nagyon érdekel ,mert én enélkül is ugyanúgy érzem magam ,mint ha már a fél falun átmentem volna ,mint ahogy egyesek állítják magukról.

-azt csináld ami neked jó. Ne enged befolyásolni magad.

Ha neked nem ciki és neked így jó akkor ne érdekeljen más véleménye avagy más élete ezzel kapcsolatban.

2017. ápr. 5. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 jafnrétti ***** válasza:
49%
Miért idegenektől kérdezed, hogy gáz-e? Neked nem gáz? Nyilván nem, ha így tervezted amúgy is. Akkor mi a kérdés?
2017. ápr. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Ilyen barátnő kell.


Csak ésszerűtlen dolgok gázak. Amiket csinálnak, eléggé az.

Ez nagyon jó s én is ezt akartam s akarnám de már bebuktam.


20f

2017. ápr. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
19%
Az lenne gáz, ha 16 alatt nem lennél szűz. Az nálam a k.va kategória. Bár több lány lenne olyan, mint te.
2017. ápr. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
62%
"Az lenne gáz, ha 16 alatt nem lennél szűz. Az nálam a k.va kategória. Bár több lány lenne olyan, mint te" jahj, de azért csak megdugnál egy 15-16 éves lányt...te álszent.
2017. ápr. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem gáz és 37 vagyok és nem akarom elveszteni.
2017. ápr. 6. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
65%
Nem az a gáz, hogy szűz vagy. Az a gáz, hogy képes vagy nős férfival kikezdeni. Azzal szeretnéd elveszíteni, aki majd a férjed lesz, de nem tartod tiszteletben azt, ha egy férfi másnak a férje. Az jó, ha van elved, de akkor tartsd is magad hozzá. Ne tegyél olyat mással, amit nem szeretnél, ha veled tennének. Gondold magad a férfi feleségének a helyébe!
2017. ápr. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!