Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hülyén néz az ki ha valaki...

Hülyén néz az ki ha valaki így ül a buszon?

Figyelt kérdés

Régebbi fajta csuklós busz, ahol a jobb oldalon leghátul a hátsó ajtó előtt egy oldalra fordított ülés van, három darab kettes ülés mögött. És akkor azon az ülésen nem úgy rendesen, normális módon leülve utazni, hanem előre fordulva, nekitámaszkodva oldalról a támlának, egyik láb a földön másik láb behajlítva vagy a másik alatt vagy feltéve ott valamire a két ülés között. És az egyik kézzel meg kapaszkodni a szék támlájába nagyob kanyaroknál.

Nem néz ki hülyén, furcsán ha így utazik azon az ülésen valaki?


2017. ápr. 5. 10:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Lerajzolnád, kérlek?
2017. ápr. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Elég kényelmesnek hangzik. Nincs vele gond.

Tudod mit jelent "hülye" szó?

2017. ápr. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel baj, én is szeretek "furán" ülni a buszon. Én megnéznélek, ha ott lennék és "nahát egy érdekes ember!" gondolnám elsőre.
2017. ápr. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Itt pl a VIVA, és a TTC egyes járatain ha látnád mikép ülnek egyes utasok... Láttam olyat, hogy sáros cipővel, bakanccsal két lábukat másik szembe lévő ülésre tették, és kényelmesen ,,elfeküdtek,,. Aztán csupa sárosan hagyva az ülést szálltak le, és mikor valaki le akart oda ülni, nem tudott a sár miatt... Vagy amikor szanaszét szemetelik a buszokat, banánhéjtól kezdve üdítős poharakon át a hányásfoltig. De van, mikor idősnek, vagy terhes kismamának ha zsúfolt a busz, én adom át a helyet, mert a többi paraszt - tisztelet kivételnek - cseszik átadni a helyét nekik. Ja, mielőtt valaki kérdezné, Torontóba láttam ezeket a dolgokat. Bár mikor otthon voltam, BKV, Alba (( órákat késő )) Volán, és Volánbusznál is voltak érdekes esetek...
2017. ápr. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne azon problémázz, hogy hülyének néznek-e, élvezd még ki a keleti kényelmet, amíg és ahogy csak lehet. Lesznek majd még ott olyan ülések is, meglátod nemsokára, hogy állni is emberibb lesz. (Idén 50 éves a 200-as család.)
2017. ápr. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!