Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan ismerkedjek egy lánnyal...

Hogyan ismerkedjek egy lánnyal a buszon úgy, hogy ne jöjjön ki a dolog hülyén?

Figyelt kérdés
Igazából hogy kezdjek bele? Mondjuk addig okés, hogy szemezek vele meg ilyenek, de egyszer oda is kell menni hozzá, mondjuk megkérdezni a nevét, meg a többit, na és ez nem tiszta nekem, hogy mikor, miként kérdezzem meg. Ahogy odamentem egyből az elején mutatkoztassam be magunkat egymásnak, vagy egy kicsit előtte még flörtölgessek?
2015. máj. 3. 11:21
 1/4 anonim ***** válasza:
28%

...sehogy.


Buszon ismrkedni tilos és értelmetlen. Úgysem fog ott összejönni. Ez alapszabály

2015. máj. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nézz ki jól! Minden más mindegy.
2015. máj. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Csk akkor menj oda ha 100%ban biztos vagy h tetszel neki. Szoval szelesen mosolyog rad akkor odamesz es elkered a szamat. Persze csk illedelmesen. A hulye kamu dumakat hanyagold, mert atlatszo. Siman oszinten megmondod h nagyon szep es szimpatikus vagy es csereljunk szamot mert elvinned valahova kajalni vagy bulizni:)
2015. máj. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha szolid a lányka, akkor előbb arról próbálj meg érdeklődni, hogy mi az amit szeret. Nekem pl. a sorozatok a gyengéim, és ha egy srác simán elkérné a telefonszámomat/facebook-omat, azt elsőre nem adnám meg, sőt onnantól bizalmatlan lennék vele.

Ellenben ha kiderül, hogy ugyan azokat a dolgokat szeretjük és egy hullámhosszon vagyunk, akkor onnantól bármit. :D

22L

2015. máj. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!