Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egyes emberek miért nem...

Egyes emberek miért nem tisztálkodnak? Főként a buszon szoktam tapasztalni.

Figyelt kérdés
Néhány ember olyan büdös,mint aki 2-3 hete nem fürdött.
2017. márc. 22. 19:42
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
úgy gondolják, hogy drága a viz, igy elég minden másnap mosakodni... pl húsvét másnap, karácsony másnap...
2017. márc. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
27%
én 1 hete nem furodtem, oszt nem is vagyok budos.
2017. márc. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%
Hát pont azért. Itt szoktak lenni büszke emberek, akik nem büdösödnek soha állításuk szerint. Gondolom, őket a ruhájuk tisztasága sem érdekli annyira.
2017. márc. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Fatal_3rror_ ***** válasza:
96%

Én minden nap zuhanyzással indítok, de valami hihetetlenül meg tudok izzadni.


Sajnos kicsit túlsúlyos is vagyok, nap 90%-ban gép előtt ülök, de mikor rendszeresen mozogtam, akkor is mindig rohadtul izzadtam.


Lezuhanyzok, lemegyek boltba, mire visszaérek már dől rólam a víz. És sajnos a ruhám is totál be tud büdösödni. Ráadásul nem bírom a meleget, nekem a 15-20 fok között lenne ideális, 25 felett már szenvedek.

2017. márc. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%

Én is minden reggel tusolok, s megizzadok, de azért a "friss" izzadság és az állott bűz között különbség van. Mikor az 5 napos zokni az izzadságtól megpenészedett, s azt a rohadt szagod 20 méterről kiszúram, vagy mikor a másk 2 év után más famrmert vesz fel, s még a vak is kiszurja, na annak is volt egy szaga.


Egyszerűen ők magukon nem érzik, s azt hiszik ez normális..

2017. márc. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%
Jól is nézne ki, buszon zuhanyozni...
2017. márc. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
56%
Én is izzadós vagyok sajnos :/ De én pl imádok fürdeni kádban :D Főleg ha hajat is moshatok. Nem értem miért nem imádja más is :D
2017. márc. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Fatal_3rror_ ***** válasza:
80%
Az a baj, hogy a friss izzadtság is belebüdösödik a ruhába, és észre sem veszi különösebben az ember. Én is akkor szoktam mikor másnap megszagolom az előző napi pólóm és érzem hogy büdös. Persze az tény hogy más egy hetes vagy hónapos szag.
2017. márc. 23. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Mossa az aki lusta vakarni!
2017. ápr. 13. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!