Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt olyan, aki nem bír...

Van itt olyan, aki nem bír túljutni az öregedésen 30x évesen?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ez még nem "öregkor". De mindig fistalabbnak néztem ki a koromnál és egyszercsak "utolértem magam". Légyszi ne oltsatok le meg hogy pszichológus kell...szerintem a média miatt van az egész, hogy az ember úgy érzi, hogy ha nem 20 éves, akkor kész... tényleg ne oltsatok le légyszi :(

2016. máj. 28. 02:21
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha tudod miért van, nem pedig valós dolgok miatt aggódsz..., MIÉRT TESZED FEL E KÉRDÉST???

Apum 35nek néz ki kb és mindjárt 49. Bocs, csak fura, te most érted utol magad.

Csak éld és élvezd életed. Mindent élj meg. Ne hogy visszagondolva aggódást láss élvezet helyett.

2016. máj. 28. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Rossz kategória. A humor kategóriából lejebb van.
2016. máj. 28. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
24%

Látod, kétszer kérted, mégis megtalált 2 gyökér.

Nekem nem a 30x kor elérése, túllépése a gond, hanem a különböző nyavalyák megjelenése. Valószínű a legtöbb embert már nem a kora foglalkoztatja x évesen, hanem a betegségei.

40 év fölött igencsak előjön minden.

2016. máj. 28. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Engem se a korom zavr,pedig csak 26!!! vagyok hanem a rengeteg izületi betegségem.Mi lesz velem később ha már most tropára ment a két térdem,a bokám és a két csuklóm...
2016. máj. 28. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%
Én ma lettem 69. Ne csüggedjetek, mindig lehet még rosszabb!
2016. máj. 28. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

ma 06:15-ös: El vagy hízva? Nem sportoltál eddig semmit?


Mert különben ilyen idösen lehetetlen, hogy ilyen bajaid legyenek.


Nekem 60 évesen sincsenek tönkremenve az izületeiem, igaz, hogy rendszeresen sportolok és a súlyom is normális.

Viszont öregnek sem érzem magam, illetve nincsenek bajaim, lelkileg meg jobban érzem magam, mint fele idösem.

2016. máj. 28. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Sziasztok. A kor nem más, mint egy adat, semmi több. Mindenki annyi, aminek érzi magát. Én sokáig a koromnak megfelelően néztem ki (höhö pedig nem vagyok kéményseprő) aztán volt egy traumás szakításom, elhagyott a párom. Ezt követően lefogytam, sportoltam, stílust váltottam és nagyon büszke vagyok arra, hogy 6-7-8 évvel kevesebbnek néz mindenki. 44 éves ffi vagyok, de a legidősebb tipp 38 volt. Válts fazont, új frizura, ruha kis testalkat dolog és jól fogod érezni magad.
2016. máj. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia. En is pont igy ezem. En is fiatalabbnak nezek ki a koromnal, kb max 25 nek nez mindenki.

En is magam alatt vagyok, egyfele kapuzarasi panik lett rajtam urra meg vmi hulye bizonyitasi kenyszer. Par eve kimaradt mar az eletembol a buli mert annyit dolgoztam h nem fert bele. De olyan 1 eve eljarok megint, mintha be akarnak bizonyitani h meg mindig futok a piacon.. Nem csinalok magambol idiotat, nem iszom le magam meg nem megyek el 20 pasival a bokorba se, csak elvezem, h meg mindig jo no vagyok a 20 evesek kozott is. Irtam egy bakancslistat es durvan eltuloztam sztem, igyekszem kiprobalni mindent amit eddig meg nem csinaltam, az eletben nem voltam aktiv ennyire pedig sose ultem a seggemen csak ugy. Most versenyszeruen sportolok, barlangaszok, onkentes vagyok, megint egyetemre jarok csak h treningeljem az agyam, megtanulok mindent amit eddig egyedul nem tudtam/lusta voltam megcsinalni. Jo ez tok jo, csak kozben elegge depis vagyok ami amugy nem latszik, mert az emberek csak azt latjak h porgok.

Szoval ertem mirol "hadovalaz".

.

2016. máj. 28. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
*hadovalsz
2016. máj. 28. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a jófej/normális hsz-eket!!! :))))
2016. máj. 29. 08:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!