Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért ilyen sok a troll ezen...

Miért ilyen sok a troll ezen az oldalon?

Figyelt kérdés
Akármilyen kérdést kiírok, mindig megkapom azt, hogy kit érdekel. Pedig nem kötelező rá annak válaszolni, akit nem érdekel. A kedvencem az is, amikor valaki egyáltalán nem a kérdésre válaszol, hanem beszól a kérdezőnek.
2017. ápr. 6. 13:45
 1/8 anonim válasza:
100%
Sajnos ilyen világban élünk, ez az internet. :(
2017. ápr. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
32%
Most komolyan, attól, hogy ezt a kérdést kiírtad kevesebb troll lesz itt? Nem, akkor mi értelme van az ilyen kérdéseknek?
2017. ápr. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

értelmes kérdéseket írsz ki?


24F

2017. ápr. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen. Leírom hogy mi a helyzet az életemmel (ezt nem fejteném ki), de ezt tök normálisan írom le és nekem támadnak.
2017. ápr. 6. 14:08
 5/8 anonim ***** válasza:
Mert megtehetik...
2017. ápr. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert tele van 12-15 évessel, akik vagy lógnak az iskolából vagy órán GYIK-oznak. Mégis mi a kérdés? Mindig voltak ilyen agyhalottak, akik unatkoznak és másokat cseszegetnek.
2017. ápr. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kérdező, ezt én is tapasztaltam már sokszor.

Szerencsére azért szokott értelmes válasz is érkezni.

Azért kíváncsi vagyok arra, hogy hány értelmes válaszra mennyi értelmetlen jut.

Egy részük a trolloknak szerintem egyszerűen unatkozik, mások humorosnak tartják önmagukat, de sajnos van súlyosabb kategória, legalábbis összefutottam már itt zaklatókkal is.


Hát, türelem... És reménykedjünk, hogy kérdéseinkre értelmes válasz is születik.

2017. ápr. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mert a magyar emberek frusztráltak. Nagyon frusztráltak, ezt pedig valahogy le kell vezetni. A való életben erre aligha van lehetőség anélkül, hogy az illető ártana magának, ezért kapóra jönnek az internetes anonim oldalak, ahol ezt megtehetik.


A való életben mindannyian viselünk egy szociális álarcot. Az internet névtelen világában erre nincs szükség. És amikor valakit már majd szétvet a tehetetlen düh és a frusztrációból eredő feszültség (például mert nem jut egyről a kettőre, nem sikerül javítani az anyagi helyzetén, nem tud becsajozni/bepasizni stb.), akkor itt kiélheti magát.

2017. ápr. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!