Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom, hogy maradjak-e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, hogy maradjak-e egy ilyen párkapcsolatban. Kívülállók véleményére lennék kíváncsi. (? )

Figyelt kérdés

A fő problémám az, hogy a párom nagyon lenéz engem, úgy érzem, hogy felsőbbrendűnek tartja magát nálam és a családomnál. Nincs még diplomám, nem dolgozom, nincs saját lakásom, és falun lakom. Az ő szülei igen jómódú, befolyásos, sikeres emberek. A párom 18 éves korában lakást kapott tőlük ajándékba, állást is szereztek neki.

Lenéz azért, mert az én szüleim nem járnak évente többször külföldre nyaralni, illetve mert ők "korlátoltak és ostobák", nem keresnek havonta milliókat, és nem értelmiségiek. (Édesapám orvos, édesanyám pedagógus.)

Szerinte én "műveletlen bunkó" vagyok, és "szerencsétlen senki", mert még mindig a szüleimmel lakom.

22 éves vagyok, egyetemre járok, a párom 23, éppen félbehagyta a harmadik egyetemi képzését, tehát neki sincs diplomája. A szülei kapcsolatai révén szerzett munkahelyen dolgozik.


22/L


2014. febr. 13. 22:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Ne maradj. Idővel rosszabbodni fog. Becsüld többre magad és keress olyan társat, aki nem senkinek nevez, hanem a társának.
2014. febr. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
89%

Az orvos es a pedagogus nem ertelmisegi?

Te nem vagy az ha egy ilyen fiu a parod.

2014. febr. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
78%

Ez neked még kérdés?

Ő lenéz, és te se tartod őt sokra. Mi értelme így az egésznek?

2014. febr. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez a parod? Igy beszel veled?

Es te engeded?

2014. febr. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Aki engem műveletlen bunkónak meg szerencsétlen senkinek nevez, azt nagyon csúnyán elhajtanám a fenébe! Hogy tudsz ezzel az emberrel együtt lenni? Nem értem...
2014. febr. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Aki lebunkóz és lesenkiz, az vagy nem szeret, vagy annyira mélyen sérült a lelke, hogy azt hiszi, így kell kimutatni a szeretetet. Egyik sem jó verzió. Menekülj.
2014. febr. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
73%
Nem ertem az embereket, egyaltalan, hogy merulhet fel ez a kerdes, evidens, hogy kirugnam a fenebe.
2014. febr. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 SzilKa ***** válasza:
100%

Tehát úgy tartja magát felsőbbrendűnek nálad és a szüleidnél, hogy önerőből nem is ért el semmit, mindent apuciák raktak alá, lakást, munkát, és az egyetemeket is félbehagyogatja?


Te komolyan boldog tudnál lenni egy ilyen nagyképű bunkó mellett, aki a nagy semmire van elszállva magától?

2014. febr. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
88%
Ez nem is kérdés. Azonnal kitenném a szűrét gusztustalan egy ember lehet neharagudj, én gyűlölöm a nagyképű embereket de nagyon.
2014. febr. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek a többiekkel. Ráadásul alaptalanul önimádó, a szülei pénze nem az ő érdeme, az meg, hogy az ő segítségükkel sem tud sikeres lenni, éppen nem dicsekedni való.
2014. febr. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!