Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy ne gondoljak a gyűlölködő...

Hogy ne gondoljak a gyűlölködő emberekre, és koncentráljak a jó emberekre?

Figyelt kérdés
Rossz tapasztalataim vannak és napról-napra szembesülök gyűlölködő, rasszista, rosszindulató emberekkel! Találkoztam kedvesnek tűnőkkel is, de mindig csak a buták járnak a fejemben és csak velük foglalkozok? A többség miatt nem tudok külömbséget tenni a rossz és jó emberek között... Bár lehet hogy nincs is külömbség...
2017. ápr. 7. 15:49
 1/4 anonim ***** válasza:

különbség.

Nézegesd ezt: [link]

2017. ápr. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor elösször írtam jól....
2017. ápr. 7. 18:21
 3/4 anonim ***** válasza:

Először.

Különbséget tenni jó és rossz emberek között egyénenként kell, szerintem semmi köze a többségnek az ítélethez.

2017. ápr. 8. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Megint az 1-es vagyok, ismerek én is ilyen embereket, mármint akik gyűlölködnek bizonyos népcsoportok iránt.

Amit linkeltem táblázatot jól összefoglalja, ők általában a szorongó, neurotikus, és agresszív egyedek.

Semmiképpen sem a sikeres, pozitív, életerős egyének, tehát mindig csak lehúzni fognak, ha velük érintkezel.

A magad érdekében még csak feléjük se nézz, én is ezt teszem, eléggé dühítőek tudnak lenni.

Szánalmas kisemberek, akik üvöltenek a tehetetlenségükben.

2017. ápr. 8. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!