Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan dolgozzam fel azt,...

Hogyan dolgozzam fel azt, hogy vesztes vagyok, és koncentráljak a jövőre ennek tudatában?

Figyelt kérdés

Én változtatni szeretnék, de eszembe jut mindig, hogy mekkora lúzer és szerencsétlen gyökér vagyok, és már nincs is kedvem az egészhez.


Hogyan lehetne azt, hogy ne érdekeljen a múlt, és ne jöjjön mindig szembe velem?


Mert szerintem nem létezik olyan, hogy "akkor most én új életet kezdek holnaptól vagy akár mától", mert ez egyáltalán nem lehetséges. Tehát hogy most eldöntöm, hogy innentől másképp lesz, és akkor kitartok a döntésem mellet. Ez teljesen nem valósítható meg szerintem, csak hosszú évek alatt, és az a bizonyos új élet csak akkor jön, ha átbillen a mérleg a másik oldalra.


2017. márc. 11. 17:59
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Keress hobbit, bármit, ami leköti a figyelmedet.

Amire figyel az ember, azt erősíti, az a jelene, a világa. Ha folyamatosan arra gondolsz, hogy "lúzer vagyok" "vesztes vagyok" "nekem semmi nem sikerül" akkor sajnos esélyes hogy ez "önbeteljesítő jóslatként" fog működni és bebizonyítod magadnak hogy ez tényleg így van.

Változtatni kell szokásaidon, gondolataidon, ha változást szeretnél és más irányba akarsz nyitni.

2017. márc. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!