Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintem fel kellene számolni...

Szerintem fel kellene számolni a hálapénzrendszert és a kötelezőnek vett borravalóadást. Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 7. 22:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmit sem kötelező adni,nem vagy köteles se hálapénzt se borravalót adni. Az már más kérdés hogy ameddig nem adsz nem kapsz normális szolgáltatást. A béreket kéne megemelni előbb mert az talán motiválná az embereket hogy plusz pénz nélkül is jól dolgozzanak.
2017. ápr. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Minek ? Akinek van az úgy is ad, akinek nincs az meg nem ad, mindenkinek a maga dolga. Egy hozzátartozómnak életmentő beavatkozása volt, mivel kevés a nyugdíja, semmit nem adott, miből, hogyan (?) Egy másik rokonomnak, van pénzes faszija, meg minden, ugyanilyen beavatkozáskor 200 ezret adott. Azt csinálnak amit akarnak, én a magam részéről magasból lesz @ rom. Én se adnék úgy-különben, azt hozzá kell, hogy-tegyem.
2017. ápr. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy gondolom jó munkáért megéri az apró, elvégre ma már örülhet valaki ha egyáltalán kijön a műtőből.
2017. ápr. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Az mégis neked miért lenne jó? Így is annyi szabály van már abban az országban, ha reggel felkelek és elsétálok a boltba, már 4 szabályt megszegtem. Senkise tudja mit, de valamit biztos. Levegőt venni sem szabad majd vidéken, mert túl tiszta és én azért nem fizettem semmi extrát. Nem de?
2017. ápr. 8. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!