Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek túlreagálom?

Szerintetek túlreagálom?

Figyelt kérdés
voltunk pár baráttal/ismerőssel egy házibuliban. Többen előre megvettük az alkoholt. Egybe megvettük és mindnki utána kifizette a részét. Én vettem +egy üveg bort magamnak, hogy azt majd a hétvégén a párommal kettesben megisszuk( épp volt a kedvence ezért gondoltam ott megveszem) ugye a többi pia bekerült a közösbe, azt az egyet meg a táskámban hagytam. Jövök haza.. nem volt meg a bor.. mint kiderült az egyik lány minden kérdezés nélkül belenyúlt az én táskámba és kivette.. Elég ideges lettem. Nem arról van szó persze, hogy nagyon drága lett volna, csak mégis kicsit bunkóságnak tartom hogy valaki turkál a másik táskájában..
2017. ápr. 8. 09:26
 1/3 anonim ***** válasza:
82%
Nekem is rosszul esne és igen, bunkóság.
2017. ápr. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Igazabol lopasnak nevezik.

Nyugodtan vond kerdore!

2017. ápr. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
56%
Részeg lehetett a lány, nem feltétlenül egy tolvaj. Legközelebb majd buli után veszed meg a piát, amit haza is akarsz vinni.
2017. ápr. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!