Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gáz ha szinte az egesz testeme...

Gáz ha szinte az egesz testemet borotvalom? 17/L

Figyelt kérdés

A combomat is borotvalom mindenhol, a seggemet, a labamat, a hasamat vegig a mellem allatt is, a honaljamat, es a derekamat is , a kezemet is vegig.

Legszivesebben megolnem magam emiatt.

Pl ha majd gyerekem lesz hogy fogom ezt megoldani? Ha terhes leszek? Ha megyek szulni es napokig ott leszek ott leszek szorosen?

Vahy ha akarmi tortenik es nem tudom leborotvalni magam milesz velem????

Mas is van igy?


2017. ápr. 8. 23:30
 1/8 anonim ***** válasza:
31%
Mi lenne, semmi. A szőr kinő, és akkor ráfogsz jönni, hogy nagy hülyeség volt mindenütt leszedni. Mert ahol eddig volt is szőr, csak vékony, és fehér, az most sötét lesz..Vastagodni a szőr nem vastagodik csak úgy érzed mert nincs a szőr vége elkopva. Szerintem állj le vele, és csak ott borotváld ahol muszáj.
2017. ápr. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Olyan fini lehetsz mint egy pihe-puha tollpihe.Puszi a szőrös popsidra.;)
2017. ápr. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok, mondjuk én inkább nem is borotválom magam, mert a borotvától kiütéses leszek és szőrbenővésem lesz és hetekig fáj, ahol leborotváltam a szőrt...Inkább nem ismerkedek senkivel, amig nem találok valami megoldást erre..Épp a közeljövőben fogok amúgy endokrinológiára menni /már másodjára emiatt...Amikor először voltam, közölték velem, hogy ilyen a genetikám és kész, de ez elég vicces, mert a családban rajtam kivül senkinek sincs ilyen problémája, ráadásul nekem még az arcom is szőrös és valahogy kizártnak tartom, hogy egy teljesen egészséges nőnek szakállszőre nőjön :'D/. Ha még nem tetted, szerintem te is menj el orvoshoz, mert betegség is állhat a háttérben, lehet, hogy eddig tök fölöslegesen szenvedtél annyit a borotválkozással, amikor egy hormontartalmú fogamzásgátlóval pár hónap alatt rendbe jönnél.
2017. ápr. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Férfi létemre én is hasonlóan érzek, én is utálok szőrösnek lenni. Vannak tovább tartó megoldások is a borotvánál. Menj el egy kozmetikushoz gyantáztatni - sokkal jobban meg tudja csinálni, mint a borotvát te magad. Másfél havonta egyszer bőven elég (nagyjából 3-4 hétig teljesen sima, de hagyni kell egy kicsit nőni, hogy a gyanta le tudja szedni). Esetleg van még a végleges szőrtelenítés - igaz, ez elég drága móka (100.000 Ft körüli összegről van szó). Ha a szőr ekkora gátlást és félelmet keltene a gyermekemben, én nem sajnálnám rá a pénzt. Vagy ha nem álltok úgy anyagilag, egy epilátort akkor is be tudtok szerezni.


23/F

2017. ápr. 9. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
mas lanyoknak max a punci meg a honalj szorosodik, mi vagy te valami mutans??
2017. ápr. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Miért borotválod mindened? A srácoknál előny lesz.
2017. ápr. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%

Az alapján, amit leírtál, valamilyen mentális kényszerbetegségben szenvedsz. Ennek gyermekkori agresszió, visszafolytott érzések, szorongás lehet az oka, osztálytársak vagy szülők bántalmazása miatt.


Ugyanis ennyi helyen, amiket leírtál, felesleges borotválni, a leírásodból látszik, hogy mániákus szőrfóbiás vagy.


"Legszívesebben megölném magam emiatt" - ezt nem is akarom magyarázni.


Javaslom, keress fel egy szakembert, és inkább vele beszélgess erről.


Még annyit, hogy amikor egy lány olyat ír, hogy "seggemet", az annyira közönséges stílusra vall, komolyan, már vártam azt a szót, hogy "puncimat". Valahogy körülírhattad volna rendesen, nőiesebben is a dolgot...

2017. ápr. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Még pár évig folytatod és borotva nélkül fel léphetsz a cirkuszba.
2017. ápr. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!