Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt az eddigi legfurcsább/...

Apple4021 kérdése:

Mi volt az eddigi legfurcsább/legundorítóbb/legilyesztőbb álmotok?

Figyelt kérdés
Kort is irjatok lègyszi!

2017. ápr. 9. 04:39
 1/6 anonim ***** válasza:
ilyesztő álmom még nem volt, de mégcsak ijesztő sem
2017. ápr. 9. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Fatal_3rror_ ***** válasza:
100%
Olvastam a gyakori kérdéseket és valaki LY-al írta hogy ijesztő.
2017. ápr. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Legfurcsább: a régi általános iskolám udvarán voltam Rose McGowan színésznővel, miközben puskák hullottak az égből.

Azóta se találtam erre magyarázatot :D

23/F

2017. ápr. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Legfurcsább: egy női ismerősöm lábbal kiverte. (35F)
2017. ápr. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem gyakran vannak furcsa álmaim. Igazából szeretem őket, néha felìrom egy füzetbe,( ha ébredés után emlékszem rá) hogy ne felejtsem el, és később is vissza tudok így emlékezni rá.

- Egy rozmár ketté vágott egy fókát és megette az egyik felét. ( azóta félek a rozmároktól)

- Egy hatalmas beszélő dìnó akart megenni, és az életem azon múlott, hogy mit mondok neki. Amúgy szexi és ijesztő hangja volt egyszerre.

- Fejnélküli emberek sétáltak mindenhol, és tök természetesnek tűnt.

-Belelöktek egy kútba egy pasit ( meghalt), akinek a leszármazottja vagyok, és ott kìsért.

- Egy kopár erdőben videòjátékozom egy kanapén és óriási hárpia szerű madarak akarnak elkapni.


18/l

2017. ápr. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A legundibb:

A házunkban ültem, és angolt tanultam. Akkor egyszer csak előugrott az asztal alól egy kis zöld szöcske szerű puskás vmi, amit mi csak terroristáknak hívtunk. Amikor megláttam, egy tankönyvvel lecsaptam, erre az kidurrant, és hangyák, és hangyatojások estek ki belőle. A hangyák bele költöztek. Undi...

2017. jún. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!