Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miket vigyek magammal a 8....

Miket vigyek magammal a 8. -os osztálykirándulásra?

Figyelt kérdés

Májusban megyünk sárospatak és környékére 2 napra és nem tudom mit vigyek...

segítenétek?

Milyen pizsama nem lenne ciki?Én egy rövidnadrágban,és trikóban szoktam aludni.



2017. ápr. 9. 09:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk mindig adtak lapot, hogy "ezt hozd!"

A pizsi igazából lényegtelen, főleg, ha egy rövidnadrág és trikó.

Szúnyogriasztó, naptej, két nadrág (rövid és hosszó, három póló, fehérnemű háromnapra (ha valami történne vele), törülköző, inkább kettő, tusfürdő, ha allergiás vagy, arra gyógyszer, általános gyógyszer (hasmenés, fejfájás, de ez mindenbizonnyal lesz a tanárnál), napszemüeg, baseball sapka, pénz, igazolványok, stb.

16/L

2017. ápr. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem.kell erre ugy raparazni, triko polo kombo teljesen oke. 3 polo, ket pulover, 3 nadrag, fehernemu harom napra (balesetek mindig lehetnek, nem art ha van plusz valtas, meg lehet hogy zuhanyzol egy nap ketszer is, mert leizzadsz vagy valami) tusfurdo, dezodor, sebtapasz, fajdalomcsillapito, hanyingerre valami ha hanyos vagy, hasfogo.
2017. ápr. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2 napra való ruhát időjárásnak megfelelően, legyen nálad tartalék is, ha valami történne (pl beleülsz valamibe vagy ilyesmik)

pizsamának szerintem mindegy milyet viszel, ne legyen túl gyerekes és akkor nem ciki. Én az osztálykirándulásokra általában egy sima cicanadrágot meg valami sima pólót viszek pizsamának.

Vigyél egy nesszeszert, abban legyen tusfürdő, dezodor, fésű, hajgumi, ajakápoló, krém ha szoktál használni, fogkefe, fogkrém. Vészhelyzet esetére azért legyen nálad ragtapasz vagy ha szedsz valami gyógyszer olyan is. Ezen kívül kullancsirtó, zseblámpa. Sminkelni nem tudom szoktál e, én igen, de kirándulásokra sosem viszem, mert nincs idő rá.

2017. ápr. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon sokat segítettetek. <3
2017. ápr. 9. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!