Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért szégyen az ha valaki...

Miért szégyen az ha valaki nem dolgozik?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 9. 12:22
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
Mert akkor csak élősködik valaki máson
2017. ápr. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Alekosz, Te vagy az?
2017. ápr. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%

Nem szégyen, ha szerencséje volt, nyert a lottón, vagy örökölt annyi pénzt, amivel élete végéig elvan és mindemellett saját lakásban lakik, és ő fizeti a,számlákat, kiadásokat, kaját, ruháit, szórakozását.

Szégyen, ha valaki eltartatja agát a,szülőkkel, házastárssal, esetleg a,saját gyerekével, más fizeti a helyette a fogyasztását, kiadásait.

2017. ápr. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
Ha nem segélyen él(családi, gyes, szociális segély) és nem mással tartatja el magát(férj,feleség, pasi, csaj, szülők, rokonok) akkor nem gáz. Minden más esetben az.
2017. ápr. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
12%
Kinek szegyen? En dolgozom, szeretek is. Ezert sokat keresek es olyan eletem van amilyen itthon talan senkinek! Ezek utan hol izgat ki dolgozik es ki nem? :D
2017. ápr. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
32%
Abszolút nem szégyen, én sem dolgozom. Minek csináljak olyat, amit nem szeretek? Majd ha megtalálom önmagam, munkába állok.
2017. ápr. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
47%
és akkor miből élsz utolsó?
2017. ápr. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
26%
Ki gondolta volna, hogy le leszek pontozva. :D De büszke vagyok magamra, hogy nem a birkák mentalitását követem!
2017. ápr. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én 23 éves korom óta, immár 5 éve nem melózok, egyetemmel végeztem, a családi vagyon meg több mint elég még az unokáimnak is. Nem feltétlen élek nagy lábon, van, hogy utazgatok, de azt is csak mikor kedvem van, autóból sincs semmi igazán drága.


Vannak sokan akik távolabbról ismernek és utálnak érte, mert munka nélkül is jobban élek mint ők, de nem igazán tud érdekelni.


Hálás vagyok a sorsnak, hogy így alakult, és inkább élvezem a lehetőségeket mintsem azzal foglalkozzak, hogy ki nem szeret.

2017. ápr. 12. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
8as, arra nem válaszoltál miből élsz, kin élősködsz? Én inkább lennék birka mint semmirevaló ingyenélő.
2017. ápr. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!