Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért ennyire nagy szégyen...

Miért ennyire nagy szégyen manapság az, ha valaki dolgozik a fiatalok között, főleg fizikai munkát?

Figyelt kérdés
Mostanában egyetem mellett dolgozom kedden, pénteken, szombaton délutáni műszakban este 9-10-ig. Már a t*köm teli van azzal, hogy megyek haza esténként munkásruhában, és a sok bulizni menő fiatal jó része úgy néz rám, mint a sz*rra...

2013. okt. 14. 20:28
 1/8 anonim ***** válasza:
De neked 10 év múlva lesz jó állásod meg szép családod ők meg majd nézik a hajléktalanszállón a x-faktort.
2013. okt. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

vagy csak totál leszarnak és bebeszéled magadnak.


amúgy gondolj arra, hogy neked ez ideiglenes, nekik pedig ennél több nem fog jutni ha csak buliznak tanulás helyett.


amúgy nem szégyen a munka.

2013. okt. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt csak beképzeled.


Én ugyan már nem vagyok egyetemista, de annyira azért öreg sem, pár éve végeztem. Egy ismerősömtől sem hallottam még, hogy szégyen lenne BÁRMILYEN munka!

2013. okt. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is csak beképzeled.
2013. okt. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
8%
Azért mert félnek hogy az olajos, festékes cuccoddal összekened a menő Prada szoknyájukat...
2013. okt. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy részben beképzelem, és eltúlzom, és csak engem idegesít túlzottan a trógerkedés(vagyis, ha valaki csak lógatja a lábát évekig felsőoktatás címszó alatt), de az tény, hogy nem 1, nem 2 büfészakra járó emberrel találkoztam, aki azzal volt, hogy: "Há' minek dolgozzak, ott a felsőoktatás?". Majd meglátjuk, hol lesznek ők 5-10 év múlva...
2013. okt. 15. 10:59
 7/8 anonim ***** válasza:
szerintem legyél büszke. én közgázra járok,ami tudjuk már fizetős..heti 3 napot én is dolgozom a burger king-ben,ami lássuk be, egy jövendő közgazdásznál nem valami kecsegtető, azonban én ebből fizetem ki a tandíjat. szerintem értelmes ember nem nézi le a másikat,csak mert dolgozik. én benne vagyok az egyetem "krémjében", folyamatosan számviteli és minden más versenyre járok,és jók az eredményeim is,és soha senkit nem láttam,hogy a burgeres munkám miatt lenézne. persze,nem büszkén ecsetelgetem,de nem szégyellnivaló ha az ember dolgozik,hiszen a jövődet építed!
2013. okt. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Pont ez a normális,hogy dolgozol suli mellett,csak arra figyelj,hogy minél előbb igyekezz szakmai melóra váltani.

Én is dolgozok suli mellett iszonyat kemény sőt néha ki van a .... de erőt ad,hogy a szakmámban van több,mint 3 év tapasztalatom így ha csúsztam is de már tapasztalt szakember vagyok.

2013. okt. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!