Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kozel enged majd ellok. Mert...

Kozel enged majd ellok. Mert teszi ezt? Zarkozott ferfi

Figyelt kérdés

Van egy ferfi, nagyon zarkozott, szegyenlos, nem bizik az emberekben, nincsenek igazan baratai. Utalja ha hozza ernek, nem szeret ismerkedni mert akkor beszelnie kell magarol. 30 eves, a szuleivel el, 1 baratnoje volt eddig.

A szamitogepes jatekokba menekul ugy erzem. Fel az elkotelezodestol es mindenkit ellok magatol.

Szeretem ot, es segiteni szeretnek neki de nem tudom hogyan.

Nagyon turelmes vagyok, nem akarom elilyeszteni es lasssan a honapok alatt kezd jobban megnyilni es kozelebb engedni magahoz majd ujra ellok, es ez ujra es ujra ismetlodok.. Mit tehetek?



2017. ápr. 10. 19:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Keresel másik, normális férfit, mert ezzel nem fogsz soha semmire jutni
2017. ápr. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha mindenképp pszichológusost akarsz játszani, akkor hajrá.

Csak nehogy pár év múlva úgy érezd, hogy feleslegesen elpazaroltad a fiatal éveidet.


ui: Az "elilyeszteni"-ddel majdnem elijesztettél a válaszadástól.

2017. ápr. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

:D ne haragudj.. Elirtam.. :)


Koszonom a valaszokat.

2017. ápr. 11. 00:10
 4/4 anonim ***** válasza:
már a leírástól megundorodtam a férfitól. nem is férfi ez hanem egy ostoba gyerek. szerintem nem kell a megmentőt játszanod.
2017. ápr. 11. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!