Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A barátom el fog költözni...

A barátom el fog költözni külföldre. Hogyan dolgozhatnám fel? HELP😢

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem nem tudom hogy mi lesz velem..

Már most bőgök ha belegondolok.

El fogunk válni egymástól... Pont vele.

Gondolom szétmegyünk hiszen nem fogunk találkozni... Nem akarom, ő életem szerelme...

Mi a fenét tegyek?


2017. ápr. 11. 15:34
 1/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az értelmes választ. Tényleg sokkal jobb lett a helyzetem. :')
2017. ápr. 11. 15:47
 2/6 anonim ***** válasza:

Miért mennétek szét attól, ha nem találkoztok? Létezik olyan, hogy párkapcsolat. Ha tényleg ő életed szerelme, akkor hogyha bukik az egész, tudni fogod, hogy te mindent megtettél.

Hány éves vagy?

2017. ápr. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
*a párkapcsolat helyett távkapcsolatot akartam írni.
2017. ápr. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

17 vagyok.

De ha nem talalkozunk annak mi ertelme?:(

2017. ápr. 11. 16:16
 5/6 anonim ***** válasza:
55%

Kérlek mondd ezt egy olyannak, aki távkapcsolatban él, és csak nyáron látja 1-2 alkalommal a párját :'D

Mi értelme? Az, hogy szeretitek egymást, együtt akartok maradni, vagy te költöznél akár évek múlva oda, vagy ő vissza, nem lenne lényeg ha szeretnétek egymást ennyire.

De hát sajnálom, hogy így gondolod, de akkor tényleg semmi értelme. Mindegy, találsz majd másik életed szerelmét, fiatal vagy még. Ja, ne mondjunk ilyeneket, mert nem tudjuk milyen mélyek az érzéseid? Hát ha meg se próbálod, akkor nem tudhatod. Lehet, hogy nem is olyan erősek, és amint elmegy és nem találkoztok szépen lassan elfelejted. Lehet ő is összeszed külföldön egy csitrit utána. De legalább meglenne az az érzés, hogy megpróbáltátok

2017. ápr. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Azért nem mindenkinek való ám a távkapcsolat. Van, akinek elég havonta-kéthavonta 2 napra találkozni, van, akinek nem. Egy 17 éves semmiképp ne csessze el az életét ilyen döntéssel. Ha az ember már megállapodott, és már ráér, mondjuk 30 fölött, de inkább 40, akkor már oly mindegy, akkor már meg lehet elégedni egy távkapcsolattal. De 17 évesen, mikor még annyi lehetősége lenne... viccnek is rossz.

Kedves kérdező, 10 év múlva túl leszel még 5 "életed szerelmén". Most így érzed, de el fog múlni.

A barátod is annyi idős, mint te? A szüleivel kell költöznie? Vagy idősebb, és dolgozni megy? Ő akar menni? Neki mi a véleménye kettőtökről?

Nyilván elkerülhetetlen a szakítás, de ha magától megy, akkor neki nem voltál olyan fontos, mint ő neked...

Fájdalmas lesz, de hidd el, hamar ki fogod heverni. Legyél sokat a barátnőiddel, menjetek bulizni, koncertekre, ismerkedj új emberekkel... úgyis jön a nyári szünet, rengeteg lehetőséged lesz kikapcsolódni.

2017. ápr. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!