Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha nagyon depresszióra hajlamo...

Ha nagyon depresszióra hajlamos vagyok, akkor szabad elköltöznöm külföldre egyedül?

Figyelt kérdés
Informatikusként előbb utóbb szeretnék külföldre költözni, viszont elég depressziós fajta vagyok, volt, hogy gyógyszerrel is kezeltek miatta. Van-e így értelme nekimennem külföldnek, ha pár évente totál padlót fogok. 23/F.

2016. nov. 15. 10:28
 1/9 Kései Sirató ***** válasza:
Erre így nehéz válaszolni, ha teheted, úgy menj, hogy vannak a közeledben magyarok, barátok, vagy ismerősök. A külföldi környezet viszont jó hatással lesz rád, mert sehol sincs ennyi mosolytalan arc, mint itthon.
2016. nov. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Egyetértek az első válaszolóval, de szerintem erről jobban jársz ha a kezelő orvosaiddal konzultátsz nem pedig a gyakori kérdések "szakértőinek". :) (magamat is beleértve.)
2016. nov. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A kezelő orvosom csak gyógyszert írt fel, semmi több. A szüleim egyedül lakni se engednek el, nemhogy külföldre.
2016. nov. 15. 11:22
 4/9 anonim válasza:

Igaz el is felejtettem , hogy ma mar elbeszelgetesekre nem is hivjak az embert...csak a gyogyszer..

Akkor viszont hallgass szuleidre es keress itt belfoldon valami melot. :) (elozo voltam.)

2016. nov. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Oké, egyelőre biztos ez lesz, de a későbbiekben örülnék, ha el tudnék menni.
2016. nov. 15. 11:53
 6/9 anonim ***** válasza:

"A külföldi környezet viszont jó hatással lesz rád, mert sehol sincs ennyi mosolytalan arc, mint itthon."

Ugorj már át Svájcba, vagy Berlin belvárosába. Mindkét helyen éltem, garantálom neked, hogy aki Magyarországon kivan, az külföldön százszor rosszabbul lesz. Rendesen éreztetik, néha konkrétan odavágják, hogy "go back to your country". Mosolyogva persze, mert az kötelező.

2016. nov. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Önmagad elôl el nem futhatsz.

Persze a levegô változás jót tud tenni, de ne várj csodát.

2016. nov. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mindenképpen jót tenne,ha elköltöznél,mert ebben az országban nem lehet megélni!

Aki szeret,az úgy is hagyni fogja,hogy azt tedd,amit szeretsz.

2016. nov. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

" depressziós fajta vagyok, volt, hogy gyógyszerrel is kezeltek miatta"

Imádom a mai orvostudományt. Bazki, egy informatikus mennyi időt tölt a szabadban? Semennyit! Te nem depressziós fajta vagy, hanem fényhiányos. Ha nem kapsz elég napfényt, a tobozmirigyed több Melatonint termel, ez pedig a depi előszobája. Ráadásul, ha nem éri napfény a testedet, ha nem mozogsz napi rendszerességgel, nem termel a szervezeted D vitamint, amit "jólérzemmagam" vitaminnak is szokás nevezni. Pontosan a boldogító hatása miatt.

Nyakló nélkül írják fel a "gyógyszereket", mert ez az igazi üzlet, és már az egyetemen is csak ezt tanulják.

2016. nov. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!