Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy viselitek, ha "megnéznek"...

Hogy viselitek, ha "megnéznek", vagy feltűnően kedvesek veletek idegen emberek?

Figyelt kérdés

Én a 20-as éveim elején egy hülye p.csa voltam. Kihasználtam, hogy nem nézek ki rosszul.... nem részletezném jobban, röviden: szar ember voltam, és kész.

Aztán eltalálta a szar a ventilátort, és jött pár nehéz év. Elhanyagoltam magam, depressziós lettem, meghíztam, nem mentem emberek közé, évek teltek így el.

Tavaly végre sikerült elkezdeni felkelni a padlóról, sokat fogytam, és újra egyre jobban érzem magam. Mindent önerőből, senkitől sem fogadtam el segítséget.

Most a pasik újra megfordulnak utánam, és feltűnt, hogy ismét nyitnak felém új emberek. Viszont rettenetesen undorodom ezektől a dolgoktól. Teljesen eltávolodtam az emberektől, és nem tudok mit kezdeni sem az alapvető kedvességgel, sem az esetleges elismerő pillantásokkal. Hogyan kell innen tovább lépni?

(Pláne, hogy igazából nem is vágyom újabb emberi kapcsolatokra, megfelelnek a megmaradt barátok).


2017. ápr. 11. 18:02
 1/4 A kérdező kommentje:

Annak aki képet kért, csak megjegyezném, talán tíz évvel ezelőtt küldtem volna.

Már szerencsére nem vagyok olyan, és épp annyira undorodom a régi énemtől, mint most az olyan emberektől, akik itt képet kunyerálnak.


Igazából azokat akik most megbámulnak, azonosnak gondolom azzal az értéktelen emberrel, aki annak idején én voltam. Nem is tudom, talán lenézem őket, és tényleg nem tudom másként megfogalmazni, undorodom tőlük. Érzem ahogy ez az egész elhatalmasodik rajtam, és gyűlöletet érzek olyan emberek iránt, akiket nem is ismerek.

Megfordult a fejemben az is, hogy valamiféle agyturkászhoz kellene fordulnom ezzel...

2017. ápr. 11. 18:24
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez nem új keletű dolog nőknél, ilyenkor a legegyszerűbb módja, ha nem adod az emberek alá a lovat, hogy megbámuljanak. Vagyis változtatsz a külsődön, hátrányodra.

Amúgy ez a stílus sok férfi számára eléggé bicskanyitogató, úgyhogy nem nagyon kell leszerelni már őket, de beszólások lesznek, az biztos.

Amúgy lehet hormonális háttere az állapotodnak, először ezt kellene kivizsgáltatnod, főleg egy komolyabb hízás után nagyon meg tud bolondulni az ember hormon-háztartása.

Akinél ez rosszul működik, nem is kívánja a testiséget, főleg az emberi kapcsolatokat sem.

2017. ápr. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
8%
Nehogymár más legyen paraszt azért, mert kedves és előzékeny egy nővel. Talán jobb lenne, ha mindenki leköpne az utcán vagy kirúgná a lábadat? Fogadni mernék, hogy nem is vagy jó nő. Élvezed, valld be! Szereted ha rád figyelnek
2017. ápr. 12. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én szimplán csak paranoiás vagyok, és ha valaki feltűnően bámul, vagy teszi a szépet, ahelyett, hogy természetesen viselkedne, meg az embert tisztelné bennem, az visszataszító. Azért, mert sok férfitól látom, hogy amit ők előzékenységnek neveznek, azért teszik/ viselkednek úgy, mert akarnak valamit egy adott nőtől, de egyébként nem veszik emberszámba. Ha meg elutasítást kap, vagy nem szeretne vele kapcsolatit a másik, állat módjára viselkedik és aggresszív lesz. Nem mindenki ilyen hálistennek, de ettől még nem esik jól egy vadidegentől, ha nagyon bizalmaskodik. Nekem nem volt olyan korszakom/előéletem, mint neked, btw.
2017. ápr. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!