Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Én tényleg nem kellek senkinek...

Én tényleg nem kellek senkinek? Miért vagyok ennyire taszitó mindenki számára?

Figyelt kérdés
Elegem van abból, hogy nekem akárki tetszik, annak én sosem kellek. Egyszer sem!. Itt vagyok lassan 19 éves, és még nem volt egyszer sem párkapcsolatom!! egyszer sem volt olyan, hogy valaki megdicsért volna, hogy pffu de jól nézzel ki, max annyit, hogy hat de te szép vagy, de kb.olyan sehogy, persze, ha annyira szép lennék, akkor miért nem akar tőlem senki semmit? senki, shoha nem tőrődött is volna velem úgy, hogy akar valamit tőlem, mindig csak arra kellek valakinek, hogy segitsek valamiben, aztán annyi. Másképp le se szarnak. Vannak barátaim, de már unalmas, hogy barátságnál több nem lehet senkivel. Egyik fiú osztálytársam is már régóta tetszik, de ő is csak akkor vesz észre, ha kell segiteni neki valamiben, másképp leszar. Hálistennek végzünk és remélem nem is fogom látni őt többet. Próbálok mindig jól kinézni, törődni magammal, hogy nézzek ki valahogy, de úgy látszik igyis csak egy bányarém vagyok, ha nem kellek senkinek. Ennyire szánalmas ember van még a Földön, mint én? 19/L

2017. ápr. 11. 18:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Mit gondolsz, mi lehet a taszító számukra?

Küldesz képet magadról?

2017. ápr. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
51%
Képet küldj nekem is, enélkül értelmetlen a kérdés.
2017. ápr. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
74%
Ketten vagyunk. 15l
2017. ápr. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
51%
Arc nélkül kiírni ilyen kérdést teljesen értelmetlen.
2017. ápr. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
nekem is jöhet kép...:)
2017. ápr. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nekem is jöhet kép , és ha szeretnéd , beszélhetünk utána :) ♥
2017. ápr. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
50%
nem kell kép... tudjukmivan
2017. ápr. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
51%
én itt leszek neked:D
2017. ápr. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 SZOTYEE8 ***** válasza:
Én is kaphatok képet?
2017. ápr. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Látatlanban nehéz használható választ adni egy ilyen kérdésre.

Szerintem a következő dolgok között érdemes keresni az okokat:


1) Az arcod csúnya, nem vonzó a fiúk számára.


2) Az arcod szép, de a tested taszító (túlsúlyos vagy, vagy túlságosan sovány).


3) Az arcod és a tested is megfelelő - nem kell jónak lennie, egy 19 éves lánynak mégha átlagos adottságai is vannak, vonzó lesz a férfiak számára. Ellenben te csak az alfahímeket veszed észre a környezetedben, és az "átlagos" srácok közeledése fel sem tűnik, vagy kapásból elutasítod.


4) Jó az arcod és a tested is, ellenben a személyiséged kibírhatatlan, ellenszenvet kelt, és inkább meg sem próbálnak nálad kezdeményezni.

2017. ápr. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!