Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért hiszi mindenki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszi mindenki, hogy senkinek nem kellek, mert rég nem volt kapcsolatom?

Figyelt kérdés

Miért állnak kétkedve a nők ismerkedésnél, hogy nem volt kapcsolatom régóta biztos valami gigszer van nálam?

Miközben csak arról van szó, hogy megspóroltam felesleges köröket felesleges kapcsolatokkal. Nem voltak hosszú kapcsolataim életemben sem, de nem hiszem, hogy ez miatt alkalmatlan lennék egyre ami tényleg hosszú. 25/F



2016. nov. 7. 00:34
 1/6 anonim ***** válasza:
28%

hát ne mond el nekik.

Énis itt tartok, de 30 évesen. Tàrskeresőn nem válaszolnak, való életben van egy-kettő, aki rögtön megutàl az arcom miatt. Én hibám?

2016. nov. 7. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Keves ilyen pasi van! Inkabb becsuld meg magad! Majd eljon az aki ezt ertekeli.
2016. nov. 7. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Te tudod a valódi okát, azok a nők nem tudják, viszont előítéletesek, pedig még nem is ismernek. Ilyen nővel lehet boldognak lenni? Valószínű, hogy mindenben ilyen és én ettől megőrülnék.
2016. nov. 7. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy kapcsolatokat keveset tudok felmutatni viszont csajozni szoktam, de nem ész nélkül és mikor ezt is megtudják az hendikepp nagyon. Szeretek őszinte lenni ez a nagyhibám.
2016. nov. 7. 07:35
 5/6 anonim ***** válasza:

Pont azt akartam írni csak a fenti kérdést leírva, amit aztán te is írtál magadról az utolsó válaszodban.


Tetszik, nem tetszik, hülye vagy és magad ellen dolgozol, amikor őszinte vagy.

2016. nov. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Értem.

Szóval az a helyzet, hogy ne mondd el a csajnak, főleg ne az első randin. Kit érdekel, hogy mikor volt nőd, itt az alkalom, hogy legyen újra. Nem kellene ezen görcsölni.

2016. nov. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!