Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Most velem van a baj, vagy...

Most velem van a baj, vagy másokat is idegesitenek ezek a dolgok?

Figyelt kérdés
Pár napja mentem a boltba, erre látom, hogy két kb. 25 év körüli fiatal, összeölelkezve járkáltak a boltban, meg ott puszilóztak. Nem tudom nem lehet otthon játszani a nagy szerelmest, ki kiváncsi az ő "jelentükre". A másik meg minek kell annyit nyávogni? Hogy jaj "drágám, szivem, életem, kincsem, hercegnőm".. Nem tudom másokat igy kereszteltek el? Nincsen keresztnévük? Szánalmas. Engem szólitana igy valaki szájba vágnám. De hát sajnos tudom, hogy a többség igy beszél és ezt fogadja el, ezért se nagyon találok magamnak párt biztos, mert minden fiú kb. kinyalná a seggemet azzal az idegesitő hülye dumájukkal, mikor valamelyik elkezd királnyőzni meg hercegnőzni, ott is hagyom. Rettentően irritál. Más is van még igy, mint én? 18/Lány

2017. ápr. 12. 17:08
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
Én se vagyok ilyen típus. A jópofiskodás a hálószoba dolga, de ott meg elfér minden szerintem, még az is ami irritál most téged. Már akinek, tőlem még ott se, túl racionális vagyok hozzá :'D 22/F
2017. ápr. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Irigylem a problémád. De komolyan.
2017. ápr. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%

nyugtató?

Így valóban nem lesz senkid, ha ettől ideges leszel, de ne is akarj akkor, mert csak hülyíteni fogod szerencsétlen fiút, ő meg csak a kedvedben szeretne járni.

Vagy valami bunkó p.aszt lenne melléd való, sok lánynak az bejön.

2017. ápr. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Na hát valaki már félre is értette amit irtam, sejtettem, ugyebár miért ne :D én azt irtam, hogy nem szeretem ha valaki igy próbál kedveskedni, nem azt, hogy egy bunkó paraszt legyen, aki megaláz. Találkoztam már olyan fiúval is aki nem volt bunkó paraszt, és nem is nyalizott igy mint egy hülye, ha nem normálisan lehetett vele beszélni, vele csak annyi probléma volt, hogy nagyon önbizalom hiányos volt és nem hitte el milyen értékes ember is valójában.
2017. ápr. 12. 17:28
 5/10 anonim ***** válasza:
77%

Mert attól, hogy egy fiú pl. édesemnek hív, biztos csak egy nyalizós idióta lehet akivel nem tudsz egy értelmes szót se váltani?

Amúgy tényleg nem való neked kapcsolat, ha már 18 évesen olyan idegbeteg vagy, hogy attól is őrjöngsz magadban, ha látsz egy párt, ahogy megpuszilják egymást vagy egy fiú hercegnőnek szólítja a barátnőjét vagy téged. Gyereket ugye nem akarsz? Végén még félholtra ütlegelnéd szegényt, amiért nem érti meg 1 évesen, hogy nem szabad a konnektorba nyulkálni.

2017. ápr. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, hogy az ilyen dolgok miatt mindig csak azok az emberek idegeskednek, nyilvánítják ki hangosan a véleményüket, akik vagy egyedül vannak, vagy egy nagyon rossz kapcsolatban élnek. Én nem vagyok az a nyalizós fajta, de kicsit sem érdekel, az, hogy más emberek milyen módon fejezik ki az érzelmeiket egymás iránt.
2017. ápr. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Jaj istenem, hogy jön ide a gyerek téma ? :D Nem is emlitettem gyereket :D Meg, hogy idegbeteg vagyok azért, mert nem tudom elviselni, ha valaki nyalja-falja egymást, hát ki kiváncsi a másik nyalakodására? Csinálják otthon.
2017. ápr. 12. 17:47
 8/10 anonim ***** válasza:
46%
Attól tartok szerelmes lettem :D
2017. ápr. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, idegbeteg vagy. Ha nem érdekel, ne nézz oda és kész. Az én esztétikai érzékemet például a kövér emberek zavarják, éppen ezért nem bámulom őket meg mérgelődöm rajtuk, és azt sem várom el tőlük, hogy maradjanak otthon vagy fogyjanak le. Ilyen egyszerű.

A gyerek-téma meg úgy jön ide, hogy legyél szíves előre gondolkodni, mert így is elég idegbeteg szülő van már.

Na, jöhet a piros, drága idegbeteg lányka.

2017. ápr. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"összeölelkezve járkáltak a boltban, meg ott puszilóztak."


Ez így még nem zavar,hanem az olyan szituk,egyszer pl.voltam egy koncerten,a csaj meg a fickó mellettem ölelkeztek a szerelem mámorában,és többször nekem jöttek,fejbe nyomtak könyökkel,pedig volt elég hely,nem volt zsúfolt.A fickónak lenyomtam egy könyököst,hogy vegyék már észre magukat,a csaj kapcsolt,és normális lett,de a fickó nem,úgyhogy arrébb mentem,legyenek boldogok,övék az egész világ.

2017. ápr. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!