Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugye másokat is idegesítenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye másokat is idegesítenek ezek a kérdések?

Figyelt kérdés

Tudjátok a farokméretes kérdésekre gondoltam, meg azt, hogy 14 évesen ciki e szűznek lenni stb.


Eddig simán elnéztem ezek felett a kérdések felett nem izgattak, de mivel nagyjából olvasom a kérdéseket és minden második ilyenekről szól felidegesít.


Mi lenne ha innentől leszarnánk? Nem kellene nekik válaszolni, és akkor abba hagynák a p*csába az egészet.


Van jobb dolgom is nem kell fikázni, mikor ide jövök kikapcsolódok, és időtöltés képen próbálok segíteni másnak, de amikor minden második ilyenekről szól felidegesít.


2011. júl. 14. 21:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Én hagyom a francba nem válaszolok:D
2011. júl. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Igen ez engem is kezd idegesíteni... Van napi 20 "14-25 éves szűz vagyok" kérdés + további 20 "14 centis ez gáz?" és tényleg nem nagyon lehet így tízezredjére mit írni ezekre. Kb csak a %mániások írkálnak rájuk, mert ugye hátha kapnak egy pluszt, szóval az összes válasz olyan mintha egy elfekvőből származna.
2011. júl. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
meg látni azt, hogy szerencsétlen feltesz egy kérdést amire sürgős válasz kellene ott 0 van alatta egy méretes kérdés 10 válasszal, na ez a gáz.
2011. júl. 14. 21:18
 4/18 anonim ***** válasza:
Egyetértek,engem is nagyon idegesít.Mostanában kezdtem jelenteni,mikor meglátom ezeket kérdéseket,annyira kezdtek idegesíteni.
2011. júl. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
jelentettem én is, de nem nagyon intézkedtek. :s
2011. júl. 14. 21:19
 6/18 anonim ***** válasza:
Na meg az is zavaró,hogy egy értelmes kérdésre nincs,vagy alig van válasz,ezekre meg nem tudom hány oldal...
2011. júl. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Bármennyire is idegesítenek engem is az effajta kérdések, nem foglalkozom velük. És miért nem? Mert már százezer ilyen van és legalább ennyi válasz is.

Ám, ha megnézzük az oldal nevét, akkor nincs jogunk felszólalni az ilyen GYAKORI KÉRDÉSEK miatt.

2011. júl. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
de a szabályok miatt van,. :)
2011. júl. 14. 21:49
 9/18 anonim ***** válasza:
Na végre vki hasonlóan gondolkozik mint én!:) hát igen rohadt idegesitő tud lenni ,hogy a nem e gáz ha szűz vagyok 14 évesen kérésre 50 -en válaszolnak még arra aki normáliskomoly választ tenne fel meg alig irnak oda! pedig lényegében az oldal erről szólna!
2011. júl. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
hát el kell keserítselek soha nem fogják abbahagyni mert mindig lesz vmi hülye aki válaszol nekik a normálisabbak meg úgyse válaszolnak rá szal annyit lehet tenni h le kell szarni
2011. júl. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!