Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egy lelkileg összetört emberké...

Egy lelkileg összetört emberként van értelme élnie?

Figyelt kérdés

Régen voltak céljaim meg álmaim. Reménykedtem ha nem is az összes,hátha egyik álmom ,teljesülni fog. De sajnos sosem fognak teljesülni. Mert minden szerencsén múlik. Így nem látom életem értelmét hogy tovább éljek. Több éve már legbelül lelkem meghalt.

Mondjátok el nekem így mi értelme élni?


(Nem azért írtam ki hogy sajnáltassam magam)



2017. jan. 23. 18:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

"Nem azért írtam ki hogy sajnáltassam magam."


De.

2017. jan. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%

Persze, simán. Csak kell egy kis idő mire rájössz ez mind csak hülyeség, illúzió.

Van értelme az életednek, akármit csinálsz.

Nem reménykedni kell, hanem tenni érte, nagyon sokat.

Keress másik célt, lépj tovább, tanulj az előzőekből.

2017. jan. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Kezdhetsz új életet is. Máshol, más környezetben, más emberekkel körülvéve.
2017. jan. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Annyira szánalmas az ilyen önsajnáltatás. Valószínűleg pont emiatt vagy szerencsétlen. Le lehet pontozni..de , ha mindenki veregeti a vállát, hogy jaj te szegény. ...azzal nem jut előbbre. Legyél ember, és szedd össze magad. Rajtad kívül nagyos sok embernek nem jönnek össze az álmai, nem hullik minden az ölébe, mégsem kesereg,hanem tesz érte.
2017. jan. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
19%
Ezért: Nem a vállát kell veregetni, hanem elmondani neki hogyan jöjjön ki a gödörből.
2017. jan. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
41%

Tudod, aki él, azzal mindig történhet valami. Nem emlékszem ki mondta ezt. De nekem bejött. Az öngyilkossággal az ember szomorúságot és bosszúságot okoz másoknak. És a problémái örökre elintézetlenek maradnak.

Nem múlik semmi a szerencsén, csak az is közrejátszhat. Kib_szott keményen meg kell dolgozni az álmokért, csak ez rengeteg embernek nem jön be.

Én most pont azt csinálom. Barátaim sincsenek(legalábbis 1500km-es körzetben)párkapcsolatom sosem volt.

Szóval ha már megszülettél, élsz, akkor élj.

2017. jan. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Legutóbbi hozzászóló összefoglalta a gondolataimat. (Én is hasonlóképpen vélekedek az életről.)
2017. jan. 24. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.


Ajánlanám a Tisztelt Kérdező szíves figyelmébe (és általában ebbe a kategóriába illik szerintem) a lelkiposta.hu oldalát.


Eléggé kihalt a topik. Érdemes lenne feléleszteni...

2017. jan. 24. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
41%
Akkor kezdj megint reménykedni ,hogy a céljaidat megtudod valósítani. Nehéz tudom ,mert ezen én is túl mentem .
2017. jan. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Első kérdés: Mik voltak a célok, álmok? Második kérdés: Nem voltak e ezek túl irracionálisak, esetleg olyanok, amik a képességeimet, tudásomat meghaladták? Harmadik kérdés: Mindent megtettem e azért, hogy ezek a célok, álmok megvalósuljanak?

Kicsit többet kéne tudnunk, hogy érdemben válaszoljunk, mert lehet, hogy te szörf világbajnok akarsz lenni Ausztráliában, de csak álmodozol róla a lakótelepi szobád négy fala köz. Konkrétumokat kérünk.

2017. jan. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!