Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az hátrányos ha facebookon...

Az hátrányos ha facebookon valaki egyetemistának kevesebb, mint 100 ismerőse van, mert pl.60 suliból 10 családból 20 egyéb baráti körből?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 16. 10:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem az ismerőseid száma mutatja az értékeid. Nem a facebookon kell élni, szerintem ez teljesen normális.

Van olyan barátom, aki bár nagyon népszerű az emberek körében, sok barátja és ismerőse van, mégis facebookon épp hogy csak megüti a 40-et az ismerősei száma.

2017. ápr. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
64%

nekem 10 alatt vannak az ismerőseim, mindig az aktuális emberek (pl csoportok miatt), aztán törlöm őket


családtagok egyáltalán nincsenek ismerősnek jelölve, mert nekem kell a magánélet, ne lássák a dolgaimat, amelyeket egyébként nem osztok meg, de én se lássam másét


ennyi

2017. ápr. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
46%

akikkel lehet, úgyis személyesen érdemes kommunikálni

sokkal hatásosabb

2017. ápr. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
65%

kirázna a hideg, hogy ilyen óvodai, ált.isk, gimn. ismerősök azon csemegéznek, hogy most éppen mi van velem


maradjon csak szépen titok


meg annak mi értelme van, hogy 20 éve nem találkoztunk, de lát interneten, ez kb olyan, mint egy álom...semmi értelme


segíteni úgysem segítenének, ha baj van, mert akkor mindenki elfordul, ha baj van

2017. ápr. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Fatal_3rror_ ***** válasza:
77%
Mégis ki nem szarja le mennyi ismerősöd van? :D
2017. ápr. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
50%

jó nem kell bántani a kérdezőt,

ugyanis van egyfajta nézőpont, mely szerint az a menő, akinek 1000 felett van az ismerőse ,és minden fényképre kap 100+ tetsziket

2017. ápr. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem az a hátrányos, hogy egyetemistaként ezen gondolkozol. gondolom, önértékelési zavarod van, nekem is van, de az nem fogja megoldani ezt a problémát, hogy kiírod gyakorira ezt a kérdést, és másoktól várod, hogy megnyugtassanak ismeretlenül. eddig mindenki pozitív választ írt, de fogadok, hogy te ettől nem érzed jobban magad
2017. ápr. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

De ez komoly kérdés?


Valami agytisztító kellene neked szerintem, ne haragudj már.


Most nem nem vagy valaki, mert "instán" nincs 2 millió követőd?


És mi van akkor?

2017. ápr. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én nem bánom, hogy 700+ ismerődöm van,de elsősorban kapcsolattartásra használom, mert sok olyan barátom van, aki másik országban lakik. De szerintem senki értékéből nem von le, ha kevesebb az ismerőse, hogyha mindnki közte van, aki számít.Nem a Facebookon kell élni :)
2017. ápr. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
És ha valakinek van 4000 az nem jobb, arra pl. ha vmit venni, kölcsönkérni, eladni, állást keresni, sok lájkos imázst építeni, ami munkahelyen, vagy pozícióra jelentkezésnél esetleg előnyös, stb szeretne?
2017. ápr. 16. 12:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!