Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az hátrányos ha facebookon...

Az hátrányos ha facebookon valaki egyetemistának kevesebb, mint 100 ismerőse van, mert pl.60 suliból 10 családból 20 egyéb baráti körből?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 16. 10:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"És ha valakinek van 4000 az nem jobb, arra pl. ha vmit venni, kölcsönkérni, eladni, állást keresni, sok lájkos imázst építeni, ami munkahelyen, vagy pozícióra jelentkezésnél esetleg előnyös, stb szeretne"


sok lájkos imázst építeni: ez nagyon fontos dolog apám, ilyennel foglalkozni.


ami munkahelyen, vagy pozícióra jelentkezésnél esetleg előnyös: na ami munlahelyen ez szempont, én onnan úgy lelépnék mint a huzat, ha a főnök meg a kollégák egymás profiljait nézik, kinek mennyi a lájk, mennyi az ismerős. Az nem munkahely hanem ökörködés.

2017. ápr. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem hátrányos, hogy neked csak ennyi ismerősöd van !


Inkább legyen kevés de közülük tartod a kapcsolatot a fontosakkal mint 1000 meg 2000 ismerős, hogy like-ják a képeidet meg nézegessék mit teszel ki.


Nekem is csaj 118 ismerősöm van mégis elvagyok velük. (régen több volt de csomót töröltem)

2017. ápr. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Nem tudom, én 20 éves egyetemista vagyok, általános ötödik vagy hatodik osztály környékén csináltam facsét, akkor is annyi volt a célja, hogy az iskolával kapcsolatos dolgokról értesüljek (mivel mindenki ott lógott egész nap ezért minden jegyzet meg ilyesmi ott ment körbe meg oda lett feltöltve) és most is ennyi a célja. Soha az életben nem írtam ki semmit, leszámítva azt amikor a születésnapi köszöntéseket köszönöm meg, amiből van vagy 10 darab, mivel aki ismer az tudja, hogy előbb tud felköszönteni élőben mert a facsét kb. 10 naponta nyitom meg. Az ismerőseim száma egyszer sem lépte át az 600-at, lájkból meg a 70-et. Nem vettem észre semmi olyasmit, hogy ebből bármilyen hátrányom származna, ugyanannyit beszélgetek/bulizok/dugok mint azok akiknek 200 ezer ismerőse van meg 28 ezer lájkja. Egyszerűen nem vonz engem az, hogy facsén éljem le a fél életem meg lájkokat gyűjtsek. Meg egyébként teljesen felesleges, legjobb haverjaimmal egy koliban vagyunk, család elér telefonon, nők elérnek telefonon, a többi ember meg abszolút nem érdekel, ha akarnak valamit akkor megoldják, ha meg nem oldják meg akkor így jártak. De tudom, hogy vannak olyanok akiknek számít az, hogy hány lájkot kapnak meg ilyenek, meg minden este feltöltik a vacsorájukról a képet, azzal sincs gond. Szerintem furcsa, de nem vagyunk egyformák. :D Ha te hátrányosnak érzed akkor hátrányos. Szerintem hülyeség, de te tudod.
2017. ápr. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!