Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan ne legyek ilyen lúzer?

Hogyan ne legyek ilyen lúzer?

Figyelt kérdés
Szerencsétlennek látszik már az is, ahogy járok az utcán. Mert már akkor leszűrik, hogy lúzer vagyok. Valami ötlet ez ellen? Állandóan kétbalkezes, kétballábas vagyok :( úgy 11-12 életkor után kezdődött ez. Most 17 vagyok. Pl osztalytarsamrol sugarzik hogy menőbb, pedig ugyanolyan ember mint én. Egyébként jóbarátom. De neki ez természetes pl hogy úgy jár az utcán. Meg lehet mondani ránézésre hogy menő e vagy sem. Hogyan lehetnék kevésbé lúzer, béna?:(Tippek?

2017. ápr. 16. 11:37
 1/5 anonim ***** válasza:
39%
Kezdj el edzőterembe járni, az majd ad önbizalmat. Legalábbis nálam az edzés jótékonyan hatott az önbizalmamra.
2017. ápr. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezt en is eszrevettem, hogy az edzes talan lehet hogy segit, csak hetente 1x tudnek menni max. Egyeb otlet?
2017. ápr. 16. 11:47
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha ennyire kevés időd van akkor fegyencedzés otthon.

Vegyél egy húzódzkodót, egy matracot meg pár szerelhető kézi súlyzót otthonra. Ez 10-20 ezerből megvan, nem is kell egyszerre venné és elég sokáig elvagy vele.

Otthon pedig minden nap lefekvés előtt rászánsz annyi időt amennyit tudsz. Ha ráérsz akkor többet, ha nem akkor kevesebbet. Lesz eredménye. Lehet nem olyan gyorsan mintha lejárnál kondizni, de ha ténylegesen csinálod akkor nem lesz haszontalan.

2017. ápr. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
kezdésnek ne hasonlítsd magad máshoz. Lúzernek hiszed magad, akkor az is vagy.
2017. ápr. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
38%
Lúzer akkor vagy, ha annak tekinted magad. Minden csak hozzáállás kérdése, nem pedig attól, hogy az emberek annak tekintenek. Ezt tanuld meg különben szenvedés lesz az életed :D
2017. ápr. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!