Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem merek oda menni a nőkhöz....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merek oda menni a nőkhöz. Akár hányszor meg próbáltam mindig csak meg hátráltam. Nagyon zavar hogy ilyen luzer vagyok. Miért van ez, Tudom így soha se lesz senkim. Mit tudok tenni hogy ne legyek ilyen béna? 26f

Figyelt kérdés
2015. aug. 17. 18:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Senkihez se vagy csak ahhoz nem aki tetszik?
2015. aug. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Egy nőhöz se
2015. aug. 17. 18:48
 3/13 anonim ***** válasza:

Valakivel el kell kezdeni...és ha lehet egy olyan partnerrel aki hasonlóképpen érez mint Te. Ne olyan Nőkhöz menjél oda ismerkedni akiknek esze ágában sincs, mert minden nap meg fogod kapni a pofonodat. Ne úgy állj az első randihoz, hogy aki először végighallgat azt azonnal feleségül kell venned....figyelj és tanulj.

Senki sem úgy született, hogy mindent tudott a másik nemről. Tapasztalat nélkül elég nehéz révbe érni, de úgy sem lehetetlen....szóval fel a fejjel és hajrá!!!

37F

2015. aug. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Legyél meleg.
2015. aug. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Pedig akartam irni h csináld azt amit a többivel, beszélgess :D amugy egy férfin nagyon sokat dob a dumája, ha kevésbé jó pasas akkor is, és ha jól néz ki de egy kuka az meg visszahùz...

De férfiként bókolni a nőknek mindig kell, megjegyzed h milyen csinos pl :)

2015. aug. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Társítani kellene a fejedben egy következményt, ha tartósan ilyen maradsz, példának okáért azt, hogy "így nem kapok puncit."
2015. aug. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Többször próbáltam oda menni de csak meg hátráltam.Meg nem is tudom mit mondhatnék.Szerintem csak be égnék
2015. aug. 17. 18:59
 8/13 anonim ***** válasza:
Fölöslegesen mennél oda, ha a top 10 százalékba tartoznál akkor már csüngenének rajtad, így viszont csak nevetség tárgyává válsz a próbálkozásaiddal, ujjal fognak mutogatni rád. Ha mindenképpen ketyinteni akarsz akkor válassz a pár ezer modellprosti közül akik a netes oldalakon kelletik magukat.
2015. aug. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
az internet korában élsz, te vagy a netes ismerkedés célcsoportja. vagy úgy sem megy az ismerkedés?
2015. aug. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Sajna úgysem megy.
2015. aug. 18. 01:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!